Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jól áll neki ez a haj? Milyen...

Jól áll neki ez a haj? Milyen az összkép erről a nőről, már amennyi látszik belőle.

Figyelt kérdés
[link]

febr. 15. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nagyon tetszik 😍
febr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, helyes arca van. Így kifestve a haj is nagyon jó neki, aztán smink nélkül lehet úgy néz ki vele mint egy 12 éves kisfiú. (A saját tapasztalatom legalábbis ez a pixie-ről. Kifestve atom dögös, de ha nincs a smink hogy ellenysúlyozza a rövid hajat, akkor nem igazán.)
febr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Gyönyörű és nőies arca van, a rövid haj ezt kiemeli.

Tökéletes (szabályos) arccal ezért jól néz ki ez a haj (is). Nem tökéletessel meg valószínűleg elég előnytelen lenne.

febr. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Tuti le leszek pontozva, de azért szerintem messze nem tökeletes ez az arc. Az összkép így a videón jó, de részleteiben messze van a tökéletestől. A szemei kicsik és mélyen ülőek, az álla csapott, az orra görbe, az arca pufi. Itt nagyon profi smink meg komoly műszempilla van rajta. Továbbra is azt mondanám, hogy ha ilyen hajat akar valaki azt nézegesse meg, hogy áll smink nélküli nőkön mert így lehetnek meglepetések. Ennyivel ami a modellen van, kb bárkinek jól állna bármi.
febr. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Még egyszer ide pofátlankodok aztán nem offolom tovább a kérdést, de érdemes pl Emma Watsont megnézni, akinél kevés szebb nő van szerintem a világon.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Kifestve ő is istennőnek nézett ki rövid hajjal, nem kifestve meg Róbert Gidának. Úgyhogy nagyon csalóka tud lenni mikor az ember beleszeret egy ilyen frizurába egy olyan videó alapján mint ami a linkben van. Nekem is szép arcom van, ezért gondoltam hogy jó lesz. De ha nem raktam fel sminket akkor úgy néztem csak ki vele mint valami kamasz srác. Nem lebeszélni akarok senkit, csak arra bíztatni hogy ne ilyen kontentek alapján döntsön, ahol ennyi smink meg fliter van az nőkön. Rajta nem lesz mikor levágják a haját, és éveket kell várnia még arra is hogy egy nyomorult bobra megnőjön.

febr. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

5# 💯%

Nem hiába fiús feizurának hívják.

Jól áll, de egy hosszabb is állna ennyire jól

febr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól áll neki, bár a helyében nem ezt a fazont választottam volna, hanem valami kicsit "lazább" rövid hajat
márc. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem oldalt nullás átmenet is lehetne inkább
ápr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!