Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van most ekkora hiány a...

Miért van most ekkora hiány a babahaj formázókból?

Figyelt kérdés

Láttam a DM-ben korábban hajformázó sticket, és sajnos addig gondolkodtam rajta jó-e, hogy hetek óta egy darab nincs belőle. A Rossmannban is néztem saját márkásat, szintén üres volt a helye. Mindkettőt néztem neten is, de ott sem kaphatóak.

Ezeket kivonták a forgalomból vagy valahol kapható esetleg?



febr. 17. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom konkrétan hogy evvel a termékkel mi a helyzet, de a DM-ben folyton ezt csinálják. Mármint, DM-ben időnként mindig eltűnnek a termékek, majd pár hónap után visszajönnek, megújult külsővel. Rossmannban kevesebbet járok, de lehet ott is ez a helyzet. Szóval csomagoláscsere talán. Esetleg Müller?
febr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Áh értem, köszi. :)

Müllerben még nem néztem, de beugrok majd oda is. Köszi a tippet!

febr. 18. 11:42
 3/3 A kérdező kommentje:

A DM-ben azóta sincs egy darab se saját márkásból. Ugyanúgy üres a helye hónapok óta. Nem is értem.

Got2b kapható, de ma tudtam venni a rossmannban saját márkásat.

Kíváncsi vagyok használ-e mert gyűlölöm a szétálló babahajaim.

ápr. 9. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!