Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van egy 2,5éves kislányom...

Emese65 kérdése:

Van egy 2,5éves kislányom akinek nagyon kis vékonyszálú haja van, elég hosszú neki de 2oldalt illetve hátul nagyon rövid, nem úgy nől neki ahogy fent. Ez mitől lehet? Kb 1hetente mosom neki,a meleg miatt gyengén felvan kötve de mindig máshova.

Figyelt kérdés

2022. júl. 31. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Most még kiskorában vékony szálú, de majd ahogy nő, egyre dúsabb lesz a haja. Arra hogy miért nem nő a haja valamelyik oldalt, sajnos nem tudok választ adni.
2022. júl. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%

Ugyan ilyen hajam volt gyereknek, csak nekem nem is nőtt igazán, ami nőtt azt le is vágták hogy erősödjön. Pár alkalommal elvittek melegollós hajvágásra, az jó is volt neki, gyorsabban nőtt, könnyebben kezelhető is volt, csak nem vittek többször, mivel a mamám is fodrász volt így otthon vágta sima ollóval. Talán ha gyerekkoromtól kezdve melegollóval vágták volna a hajamat akkor jobb lenne a helyzet. Már most felnőttként melegollós hajvágásra járok, azóta sokat erősödött a hajam, nem gubancolódik annyira, és nem is szárad ki olyan nagy mértékben. Felnőttként is jártam sima ollóval vágatni a hajamat, de kb 3-4 hét után vissza állt a kiszáradás és tört le a vége, tehettem én rá bármit, így vissza álltam hogy vágják melegollóval. Sokat segített hogy lecseréltem a sampont, pakolást, balzsamot, olajokat, és már nem drogériás cuccokat használok, hanem beszerzem a notinoból vagy fodrászkellékesnél ezeket, és százszor jobb lett a hajam ettől is. Most a narancssárga wella sampont, pakolást és balzsamot használom, megvettem az olaját is, nekem ez bevált teljes mértékben, sőt!


Összességében azt tudom mondani hogy nekem a melegollós hajvágás oldotta meg a problémát, és emellett a minőségi termékek.

2022. aug. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!