Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A “Nichery Fragrances” terméke...

A “Nichery Fragrances” termékei közül melyik a legjobb illatok?

Figyelt kérdés

Jelenleg a Bourbon Vanille-t használom, de nekem ez olyan túl fűszeres, mintha bele estem volna egy adag mézeskalácsba.

Kíváncsi lennék, hogy melyik amelyik jobb illat férfiként?



#illat #parfüm #Fragances
febr. 20. 07:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon budos igenytelen parfumok. Inkabb semmit nehasznalj. Vegigszagoltam oket.
febr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem nagyon bevált a Carpe Diem illat tőlük, ha férfias tartós illatot keresel tetszeni fog. Én kipróbáltam 5 illatot, szerintem mind minőségi, Supernova és a Bermuda még amit meg fogok venni nagy kiszerelésben majd. Egyébként nagyon normálisak, ha rájuk írsz tuti segítenek.
febr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szagoltam azokat is. Undoritoak voltak. Ha fizetnenek ,se hasznalnam.
febr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nichery ?? A dior sauvage kopijuknak semmi köze a diorhoz, sem a parfümolajhoz. Ilyen citromos trágyát még nem éreztem. A NEAK-nál nincs regisztrálva a termékük úgy, hogy fel is jelentettem őket, hogy illegálisan kereskednek kozmetikai termékkel. Tudjátok ti is jelezni a fogyasztóvédelemnél.
ápr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az összes trágya. Lopott marketing, lopott termék, minden copy és a minőség legalja és cég elképesztő pofátlan, a neten minden vélemény után válaszolnak, hogy az Ön nevével nem történt rendelés, aztán a csávó még a parfümöt is elküldte fotón. Vicc. 9-10 óra helyett 3-4 óráig tart, mintegy gagyi kínai parfüm, csak 20 ezrekért. Inkább adakozzátok el a pénzt, minthogy erre költsetek!
ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!