Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim borotválkozás után...

Intim borotválkozás után használjak testápolót?

Figyelt kérdés
Elég érzékeny a bőröm ott, legalábbis eddig mindig kipattogott bármit is csináltam.
febr. 20. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én férfiként onebladel oldottam meg szinte simára szedi és nem pattog ki
febr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmiképp. A testápoló eltömíti a bőrt. Hagyd szellőzni és annyi
febr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mikor elkezdtem borotválni az első pár hónapban nekem is kipattogzott, aztán szép lassan megedződött. Most már szép lesz nekem nagyon utána a bőr.

Meg általában akkor volt rosszabb mikor sokáig áztattam forró vízben, vagy mikor kezdett kikopni a penge.

Múltkor olvastam egy cikket, hogy egy penge maximum 5 alkalommal lesz tökéletes, utána már kezd is kicsorbulni az éle.

Nekem mondjuk tovább bírja, mert nagyon ritka és gyenge a szőrzetem. 18 éves koromig alig nőtt valami, szinte sima volt.

A többi testrészemen sincs, csak egy kis pihe szőr.

febr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a bőrgyógyász, hogy hasznos a testápoló, mert a száraz bőr sokkal érzékenyebb mindenre. A borotválásra is.

Jobb minőségű illatmentes ajánlott.

febr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!