Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik évszakban huilik a...

Melyik évszakban huilik a legjobban a haj? Ősszel vagy tsvasszal? Ennek mi az oka?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok :D

Bár sztem tavasszal, de előbb inkább megvárom, hátha vki ért is hozzá, nem csak gondolja :D

2010. okt. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ősszel és tavasszal is általában jobban hullik, mint az év többi részében. [link]
2010. okt. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden évszakváltákor a normálisnál kicsit jobban hullik a haj, de leginkább tavaszzal és télen, hogy miért? ez egyszerű. Tavasszal azért, mert télen a szervezet feléli az elraktározott vitamin ás ásványi anyagokat, ezért is érzik sokan, hogy tavasszal ahogy jön a jó idő sokkal fáratabbak(tavaszi fáradság) ősszel meg azért, mertjön a hideg és egyre kevesebb friss zöldséget és gyümit fogysztunk, kevesebbet mozgunk és nem süt olyan intenzíven a nap.
2010. okt. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!