Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A csipkéből készült, nyitott...

A csipkéből készült, nyitott orrú bokacsizmákat melyik évszakban szokás hordani, és harisnyával vagy mivel kell hordani?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!! :)
2010. dec. 26. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mikor szokás, de most NE vedd fel. Hordj bakancsot. :D
2010. dec. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
késő tavasz, nyár.
2010. dec. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!:) mentek a pontok! Szerintetek am jol nez ki?
2010. dec. 26. 18:05
 4/8 anonim ***** válasza:
attól függ. mindenből vannak szépek és rondák.
2010. dec. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Linkelj már 1-et kérlek és áruld el, hol és mennyiért lehet szerezni? Tavaszra nagyon szeretnék:)
2010. dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyesmi csak talán alacsonyabban ér véget a szára, valamint ahol ez hálós, az általam kiszemelt cipő ott is csipkés. :) Igazából ázsia centerben láttam, mikor szalagavatós fehér cipőt kerestem, mert fehér cipő máshol nem volt. Barátnőm mondta hogy nézzek el ázsiába, még sosem jártam ott de megdöbbentem mennyi csini cipő van ott.:) Árát sajnos nem tudom, de szerintem nézz el egyszer, vannak elég egyedi, extravagáns cipők is!:)

2010. dec. 26. 20:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon csinos lehet úgy, ahogy leírtad:)

Az ázsia centerben viszont én nem láttam semmi jót (nyár közepén voltam ott), és minden boltnak egyforma volt a kínálata :S. Mondjuk cipők terén hónapokig keresgélek, mire megtalálom a tökéleteset általában :) azért köszi!

2010. dec. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én most voltam ott először és meglepődtem mennyi csini cipő volt! :) A kérdést is azért tettem fel, mert a téli bokacsizmáknál volt ez a cipő.:D
2010. dec. 26. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!