Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tartós hajegyenesítés festett...

Tartós hajegyenesítés festett hajon?

Figyelt kérdés
Ez vagy a szökites segítene a dobozos sötet barna / fekete festett hajamon világosítani ? Hosszú távon nyilvàn az az első, hogy megmaradjon a hajam egészsége :) Egyaltalan a hajegyenesites vinne le valamennyit a festett hajam szinéből…?

febr. 22. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egyenesítés nem szívja le a festéket
febr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem vörösesbarna lett tartós egyenesítés után a sötétbarna festett haj. Vékonyszálú hajam van. Pár hónapig jó volt,aztán rövidre vágattam,mert undorítóan nézett ki. Tönkretette az egyenesítés,én soha többet. De ez már régebben volt,most megint hosszú hajam van és már nem is festem.
febr. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem szívja le a festeket. A fodraszom ajanlotta inkább ezt, mint a szökitest. Valamennyit ugye elvileg szed le.. ra egy hétre lenne festve. Igazából az a kerdesem, tenyleg nem árt a hajnak …? Szebb lesz tőle a festett haj is..? ( az egyenesitestöl)
febr. 23. 05:12
 4/5 anonim ***** válasza:

2es vagyok, írtam,hogy tönkreteszi a hajat és le is szívta a hajamat sötétbarnából vörösesbarnára.

Szóval csak akkor csináld,ha vastagszálú,dús hajad van.

febr. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 vagyok, vwkonyszálú, festett hajam van, sosem szívta le az egyenesítés a színét, és nem is tette tönkre a 6 év alatt, mióta csináltatom. Sőt...sosem volt ilyen egészséges a hajam, mert nem vasalom.
febr. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!