Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elképzelhető hogy a napi 10...

Elképzelhető hogy a napi 10 000 mg kollagántől lettem pattanásos?

Figyelt kérdés
40 éves nő vagyok. Az ajánlások szerint elkezdtem napi 10 000 mg kollagánt fogyasztani (Nutriversum collagen liquid), viszont teli lett az arcom pattanásokkal. Korábban is volt ezzel gondom, de néhány hónapja változtattam az étkezésemen, és azóta nem volt egy sem. Elképzelhető hogy a kollagán miatt van, vagy valahol máshol kell keresnem az okát?
febr. 26. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Ha semmi más változás nem volt.
febr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztaltam olyan termékeknél amelyekben magas aszkorbinsav tartalom azaz C vitamin van. Úgy tudom a kollagénekben van. Pár napra rá tele leszek apró piros pattanásokkal, úgy nézek ki mint aki himlős.
febr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát akkor én ezt dobom, vagy csak lényegesen kevesebbet fogyasztok belőle.

Köszi a válaszokat!

febr. 26. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!