Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Javaslatot szeretnék tonikra...

Javaslatot szeretnék tonikra zsírós és pattanásos bőr esetén(?)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval a Garnier Pure pórusösszehúzó tonikot használtam, ami be is vált.

Viszont átesett egy teljes összetétel átalakításon(legalább ott a Vegan matrica azon is), azóta sokkal rosszabb a hatása és abszolút nem válik be.


Milyen alternatívát tudtok javasolni?

Fabulon tonikot használom így ideiglenesen, ami ugyancsak nem olyan rossz de ennek sincs olyan komoly hatása(erről tértem át Pure-ra).


Előre is köszönöm!



#pattanás #Garnier #tonik #pólusösszehúzás
febr. 27. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Hú, van egy kis zavar.

Miket használsz pontosan? Van reggeli, esti rutinod?

Részletesen le tudom írni a dolgokat szakmámból adódóan, de megtanultam, hogy ha a másik nem fekteti bele saját magát is, inkább nem tépem a szám (verem a billentyűzetet).

febr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1.

Érthető a válaszod:


Garnier Skin Naturals Pure Active 3in1, szén.(ez elég jól tisztítja az arcom napi használattal).

Ez mellé szeretnék egy tonikot, reggel és este le szoktam mosni az arcom és utána tonik. Este ugyan ez, de tonik után szoktam hidratálni is.(Garnier Skinactive Pure Active Anti-Shine)


Zsírós arcbőrrel rendelkezem, jártam rendszeresen kozmetikushoz de kiújult szinte mindig. Miután ezt a 3 terméket bevetettem szinte teljesen tiszta lett az arcom és azóta nem szorultam kozmetikusra. Viszont ha néha úgy van eszek 1-1 csokit, vagy csipszet(havonta), esetleg sütik krumplit. Akkor elkezd néhány pattanás megjelenni.


Erre keresek javaslok, egy erőteljesebb tonikra, Pure kb. ilyesmi volt(régi összetételével). "Csípős" hatású és összehúzta a pólusokat, megszűntek a pattanások is.(egyeseknél ez száradást idézett elő néhány vélemény szerint, de nálam meg pont jó volt, mert magas a zsírtermelés az arcomnál)ú


Dióhéjban ennyi, amúgy pasi vagyok, meg laikus a témában.

Nem használok sminket, de küzdök a pattanással rendesen néha.(és borotválkozáskor még jobban tud fájni, szóval ezt a dolgot, nem a nem válogatja)

Már a tini években bőven túl vagyok, szóval ez nem egy ideiglenes probléma. (24 leszek)

febr. 27. 15:23
 3/3 anonim ***** válasza:
86%

Amíg a szakértő erőt gyűjt...

A Garnier arclemosó, amit használsz, szalicilsavat tartalmaz. Próbáld meg úgy használni, hogy száraz bőrre felkened, hagyod 2 percig hatni, utána felvizezed, megmosod az arcod, ahogy szoktad és leöblíted az egészet, ahogy szoktad. (A szalicilsav tök jó hatóanyag, de ha a hatóideje egészét vízzel jól felhigítva majd igen hamar a lefolyóban tölti, akkor az arcod nem sokat profitál belőle. Ha higítatlanul 2 percet az arcodon tölt, kap egy esélyt, és utána ugyanúgy be tudja tölteni a mosó funkcióját, mint eddig.)

Előfordulhat, hogy nem lesz utána igényed a tonikra. Akárhogy is, egy próbát szerintem megér.

márc. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!