Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kicsit furán fog hangzani, de...

Kicsit furán fog hangzani, de szeretnék intim fazont vágni de nemtudom hogy úgy mond menjek el szakértőhőz inkább vagy magamtól? (most csinálnék ilyet elsőnek)

Figyelt kérdés
Esetleg ajánlani tudtok hogy hogyan kellene csináljam? (20L)
febr. 28. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:
7%
Lenne néhány ötletem. Küldj privátban elérhetőséget, akár most is.
febr. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A "szakértőt" úgy hívják kozmetikus, elmész, megmondod milyen jellegű fazont szeretnél és olyanra csinálja. A fazont meg te nézed ki (neked melyik tetszik, melyiket érzenéd "testhezállónak"), a classic formákból, háromszög, négyzet, leszállópálya (csík), vagy csak bikinivonal.
febr. 28. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Egy csíkot meghagyni borotvával magadnak otthon nem nagy dolog. Egy kozmetikusnak is ha elmondod mit szeretnél, ő akkor úgy csinálja. Te otthon gyantával nem fogod tudni megcsinálni, ahhoz sok gyakorlás kell.
febr. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 StevenUp ***** válasza:

Szerintem is kozmetikus, vagy ha nem bonyolult mintát szeretnél akkor otthon borotvával bármit meg tudsz oldani.

Részemről a leszállópályát, vagy a kis pamacsot preferálom, szóval abból jöhet a portfólió ha épp nagyon elégedett lennél a végeredménnyel 🤷‍♂️

febr. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem eleinte kozmetikus,majd magamnak csináltam.
febr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!