Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi időnként jártok kozmeti...

Mennyi időnként jártok kozmetikushoz/körmöshöz/fodrászhoz és mennyit fizettek neki egy alkalommal?

Figyelt kérdés
márc. 7. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:

körmözni kovid óta nem voltam, drága és otthon is megoldom



kozmetikushoz nem járok, szerencsére szép a bõröm



hajat vágatni riktán, kb 3500 szokott lenni.

márc. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Kozmetikushoz csak ha kapcsolatban vagyok és akkor intim gyanta 8ezer 3-4 hetente.


Fodrász kb 8-10 havonta. Egészséges hajam van, csak a hosszából vágatok. Legutóbb 15 ezer volt. Sok rossz tapasztalat miatt a szabó imre szalonba járok ami drága de legalább nem rettegek hogy mit rontanak el. Évi 1-2szer belefér

márc. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Fodrászhoz 1x megyek egy évben, de akkor az egész családot végigvágja, úgyhogy nem tudom külön az enyém mennyi.

Máshoz nem megyek

márc. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha, mindet megoldom magamnak.
márc. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kozmetikushoz, körmöshöz soha. Fodrászhoz mostanában kb 2 havonta, mert rövid hajat növesztek le, és tud nagyon fura formàkat felvenni. De ha leér majd legalább a nyakamig, akkor ezzel sem fogok járni. Régebben sem jártam. Most olyan 6000 körül szoktam fizetni azért hogy valami fazont adjanak a fészeknek a fejemen.
márc. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fodrászhoz évi 1-2 alkalommal ez max 20 ezer/alkalom, attól függően, hogy mit csinálnak.


Kozmetikushoz gyakrabban, 2 havonta ez 20 ezer/alkalom.


Még pedikűröshöz szoktam menni kb 3 havonta és az kb max 10 ezer.


Másra nem költök ami ilyen szolgáltató.

márc. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kormoshoz soha,baromi draga.

Pillas ugyanez.

Kozmetikusnal sose voltam,mindig szep volt a borom.

Fodraszhoz egi 2x vagatni,mivel hosszu a hajam ezer 9ezret elker.

márc. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kozmetikát megoldom magamnak, a körmömet is. A fodrásszal bajban vagyok. Van fodrászollóm, de nem nagyon merek magamnak hozzányúlni, viszont lutri hogy kit fogok ki. A legutóbbi nő valami idegbeteg nő volt, folyamatosan rámförmedve beszélt, türelmetlen volt velem, amikor mosta a hajam lyan volt mintha ki akarná tépni.

Nagyon sokszor rosszul vágta le, meghagyott hosszabb tincseket véletlenül, otthon magamnak kellett megigazítani.

Amikor árakat emelt, akkor hagytam ott a fenébe.

márc. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!