Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi időnként jártok kozmeti...

Mennyi időnként jártok kozmetikushoz?

Figyelt kérdés
Milyen kezeléseket kértek, ha mentek?És hány évesek vagytok, ezt is írjátok meg, kérlek.

2016. jún. 12. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Életemben 3szor voltam, mindháromszor csak kárt okoztak a bőrömnek, szóval én nem bízom ebben többé. Pattanások, mitesszerek miatt akartam menni. Még több és gyulladt lett az egész arcom a kezelések után. 3 különböző és jó kozmetikusnál voltam pedig.

29L

2016. jún. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én csak akkor megyek, ha van pattanásom, néha meg kiszedetem a szemöldökömet. Nem sokszor voltam életemben, a szemöldököm miatt talán 4x, pattanás miatt olyan 2x.

17/L

2016. jún. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Amikor extrémen elkezdett zsírosodni a bőröm (kamaszkor: 12-14 év között) akkor szinte havi rendszerességgel jártam, de nem igazán segített (plusz elég költséges is volt).

Később (amikor már kezdtem hormonálisan is rendbe jönni) elmentem bőrgyógyászhoz és az ezerszer többet segített, mert kifejezetten az én bőrömre adott kenőcsöket és nem hegesítgette tovább az arcomat amit eddig mind én, mind pedig a kozmetikus is csinált.

Akinek nem kifejezetten problémás vagy zsíros a bőre annak van, hogy használ évente 3x-2x, de én inkább nem járok, már évek óta.

2016. jún. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 havonta és arctisztítást,esetleg szemöldökszedést és festést is akkor valamint szempillát.
2016. jún. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!