Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek melyik fordul elo...

Szerintetek melyik fordul elo ritkabban? (kek vagy lila)

Figyelt kérdés
Szeretnek a hajamba 2 tincset de n tudom h kek v lila legyen. Melyik a gyakoribb ami egy csaj hajan van?
2010. okt. 25. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a lila gyakoribb..
2010. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lilát többen hazsnáljál
2010. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
használják**
2010. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lila több hajban van.. Nekem is az volt még 3 éve, csak idegesített, hogy utána nagyon megszaporodtak, így befestettem sima barnára az egészet és lenövesztettem a hajam. Most eredeti és én is gondolkozom nagyon a kéken :D
2010. okt. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 3 éve kék melír van a fekete hajamban.(nem vagyok emo, scene, csak szeretem a kéket)..akkor még én voltam a extrém csaj mindenki szemében, ma már azt mondják rám, h majmolom a divatot...10 éves koromban, mikor kitaláltam, hogy ha nagy leszek, kék fekete hajam lesz, szintén mindenki kiröhögött, hogy az milyen...

De nem érdekel...az a lényeg, hogy MAGAMNAK tetszem, és nem az, hogy mi a divatosabb, vagy mivel tűnök ki jobban a tömegből...

2010. okt. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!