Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha nem, de legalábbis sokkal...

Ha nem, de legalábbis sokkal ritkábban vasalom a hajam, mikor lesz látható javulás?

Figyelt kérdés
Sokáig szinte minden nap vasaltam a hajam, most pár hete lecsökkentettem ezt heti 1 alkalomra és most tovább akarom kéthetente 1-szerre kb. Mikor lesz ennek látható eredménye a hajam állapotán? Azért is hagyok fel vele, mert már nagyon eltöredezett.
2010. dec. 28. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A töredezés nem fog azzal elmúlni, hogy abba hagyod a vasalást, pár centit vágatni kéne a végéből.
2010. dec. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinél más szerintem, de én 4-5 éve folyamatosan vasaltam. 2 évig vasaltam. Elején még nem töredezett, de az utolsó fél évbe nagyon. Fel is hagytam vele. Nekem addig nem lett egészséges a hajam, míg le nem nőtt az a része, amit elégetett és kiszárított teljesen a hajvasaló( azaz az egész hosszát a hajamnak). Folyamatosan jártam fodrászhoz és pakolásokat használtam rá, de egészséges nekem tényleg akkor lett, mikor lenőtt, illetve tört teljesen.

Most már nagyon szép a hajam és örülök neki, hogy le tudtam állni róla. Sok sikert hozzá! :)

2010. dec. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
erre én is kivi vagyok
2010. dec. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
amint vágattatok a hajatok végéből%!!!!!!
2010. dec. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebben a hibában voltam...Levágod a hajad végét, ami eltöredezett, és ápolod szépen, pakolások, olajok stb. De ha továbbra is vasalod akkor ugyan úgy el fog töredezni, mind1, hogy milyen gyakran...csak idő kérdése. Nekem a derékig érő hajamat vágattuk le vállam fölé kicsivel emiatt. Pedig 1 hónapban 1-szer vasaltam utánna már. Mostmár nem vasalom a hajam és semmi baja. :)
2010. dec. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A hajszárítótól is eléggé törik a haj, ha nagyon közel tartod a hajadhoz, főleg ha a hajad nem kap pakolást, stb. :S:S Sajnos ugyan úgy törni fog, ha továbbra is vasalod, tök mind1, hogy milyen időközönként.
2010. dec. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd akkor lesz látható a javulás, ha a törött részt levágatod. Magától nem fog helyrejönni, az csak mese habbal ami a reklámokban van. A töredezett rész semmi nem tapasztja össze.
2010. dec. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt kb 2-3 éve egy "emo" korszakom, mindennap napi többszörösségel 200°-on !! vasaltam órákig.. na ne tudjátok meg, mi lett a vége :S Rettenetesen elégett, töredezett, hullott és a sok tupírtól és hajlakktól nagyon korpásodott.Azóta felhagytam a vasalással, legalábbis a mindennapos használatáról, ma pedig már ott járok hogy 4 hónapja elő sem vettem :D Tény, hogy kitartás kell hozzá, de megéri!Hajszárítót sem használok évek óta, télen sem. Nagyon szép lett a hajam, és egy centit sem vágattam belőle!! Az a lényege, hogy ne vasald, ne szárítsd és minden hajmosás után rakj rá hajbalzsamot vagy pakolást legalább fél órára! Azóta nagyon sokat nőtt a hajam, már majdnem a derekamig ér:)! Szóval kitartást!:)

15/L

2010. dec. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!