Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ezek a termékek...

Szerintetek ezek a termékek jók egy 15-16 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kicsit pattanásos bőrrel küzdök. Elég korán kezdtem el menstruálni (10,5 évesen) úgyhogy pattanásaim is korán kezdtek el lenni. Emiatt most vannak pattanás hegeim, illetve néha jön 1-2 új pattanás amik nehezen és sebesen gyógyulnak. Nézegettem termékeket, amik talán segíthetnek és láttam, hogy nagyon népszerű a koreai arcápolás. Úgyhogy szeretném megkérdezni olyantól aki ért hozzá, hogy ezek a termékek megfelelőek egy ennyi idős lánynak?


1. [link]


2.

[link]


3.

[link]


4.

[link]


5.

[link]


Ezeket néztem ki. Nem mindegyiket venném meg belőle, többet linkeltem. Előre is köszönöm aki válaszol!



márc. 14. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Jók, de ebből rutint nem tudsz összeállítani.

Rutin reggel:

arctisztító (nem olaj)

Toner, bármelyik, amit linkeltél

Hidratáló (ha szükséges)

Fényvédő (ezek már ápoló anyagokat is tartalmaznak, nem feltétlenül kell külön hidratáló)

Esti rutin:

Ha sminkelsz a cleansing oil az első, utána sima arclemosó, gyengéd-->ez a Double cleansing,

Toner

Hidratáló kötelezően.

márc. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Tehát egy jó hidratálót és egy arclemosót még keress.
márc. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Igen, azóta már kerestem másokat is és végül egy ilyen rutint állítanék össze:


1. [link]


2.

[link]


3.

[link]


[link]


Itt azért linkeltem kettőt, mert még gondolkozom melyik lenne jobb.


4. [link]


5.

[link]



Szerinted ezek a termékek mennek együtt illetve megfelelőek egy ennyi idős lánynak?

márc. 16. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!