Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak egem borotvál kopaszra a...

Csak egem borotvál kopaszra a barátom?

Figyelt kérdés
mármint mostanában egyre többször jön szembe velem hogy ez milyen undorító.de én nagyon imádom a simáraborotvált fejemet.

#furcsa ha a barátom kopaszra borotvál?
márc. 22. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most azért vagy kopasz mert szeretsz az lenne, vagy valaki miatt? Ha valaki más miatt lettél az akkor nem normális
márc. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én eddig 3x voltam kopasz pár hónapig és akkor segített a barátom leborotválni a fejem, kedvességből.


De miatta biztos nem csináltam volna, és ha kifejezetten erre izgult volna akkor azt mondom viszlát, az ilyen fétisek tényleg undorítóak :D

márc. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
elöször csak felvetette az ötletet. modtam hogy teljesen kopaszra nem szeretném . aztán megtetszet és mindig egyre rövidebre vágta . az elején furcsa volt de ma már imádom
márc. 22. 19:41
 4/7 anonim válasza:
Nem tudom nekem ez igy eleg furan hangzik mivel elsore betegsegre gondolnek nem arra,hogy valaki direkt akar ilyen lenni.De ha neked ez igy jo es nem csak miatta csinalod akkor szerintem semmi baj nincs vele,mindenki maga donti el hogy szeretne kinezni
márc. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyanúsak ezek a kopasz kérdések, valamelyikőtök tuti nem 100as.
márc. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha te igényled a kopira borotvált fejet akkor nem furi, kevés nő kopi viszont. Szereted a kopaszságot?
márc. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen
márc. 28. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!