Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan lány aki kopaszr...

Van itt olyan lány aki kopaszra borotválná a fejét? Ha igen, miért tenne így? 😮 25/F

Figyelt kérdés

2020. nov. 11. 00:57
 1/7 anonim válasza:
87%
Britney Spears!
2020. nov. 11. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Miért nem takarodnak el a szépség divatból a fétisesek? Egy időben napi többször is feltetted ide a kopasz kérdéseidet,most megint megjelentél? Vedd már észre,hogy ez itt senkit sem érdekel!
2020. nov. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Beteg állat!
2020. nov. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

2: igenis van, akit érdekel... ha téged nem, akkor mi a f.nak írsz ide és tartod nyilván a hasonló kérdéseket?

3: semmivel sem betegebb, mintha mondjuk kifejezetten a derékig érő hajra lenne rágerjedve... ez is egy "frizura", legfeljebb kevésbé megszokott (hacsak nem az erőszakos kopasztás hozza izgalomba)

2020. nov. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2: nem gondolod, hogy többen is vannak itt, akik felteszik ezt a kérdést? Lehet valakinek ilyen sok ideje van, hogy naponta kiírja, és az tényleg keressen magának jobb dolgot... Mivel szerintem vonzó egy nő kopaszon, miért ne lenne helye ennek a kérdésnek a szépség rovatban? A többi reakciódat nem igazán tudom értékelni vagy kommentálni.

3. Olyat keresek akinek ez tetszik, és aki ilyen hajat is hordott vagy hord már egy ideje. Ha te ezt betegnek találod, nézz körül hány ilyen nő van az utcán. Lehet csak te vagy egyedül, nem pedig ők betegek ;) Plusz ha nem tetszik görgess tovább. Én inkább el se olvasok olyan cikkeket, amiknek már az eleje kompromittáló számomra. Minek húzzam fel magam feleslegesen?!

4. Köszönöm. Olyat keresek akinek egyezik ezzel a szimpátiája, más féle képpen mi értelme lenne, nem ? :) Szerintem ez csak akkor működik két ember között, ha mind2-nek tetszik a dolog. Plusz úgy talán még izgatóbb, mintha csak rávennéd a barátnődet, és érted vágatná le a haját, de neki egyáltalán nem tetszene.

2020. nov. 11. 18:55
 6/7 anonim válasza:
100%
2-es, 3-as: azok miért nem takarodnak el, akik állandóan leoltják az ilyen jellegű kérdéseket???!!! Tartsd meg magadnak a véleményed, de ne minősíts másokat! Évek óta figyelem, komolyan, mintha az okozna számotokra élvezetet, hogy azt vadásszátok, kinek lehet beszólni. Ez is egyfajta fétis lehet... Ha nem tetszik, hogy itt ilyen kérdések felmerülnek, ne olvasd!
2020. nov. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem a barátom borotválja tükörsimára .már 2 éve. nagyon szeretem . elöször ő akarta aztán megtetszet
márc. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!