Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan növesszem gyorsabban a...

Hogyan növesszem gyorsabban a hajam?

Figyelt kérdés

Jöhet tényleg BÁRMILYEN tipp. Egészséges, hosszú hajat szeretnék. Most jelenleg váll alá ér a hajam tehát nem túl rövid de nem is túl hosszú.

Előre is köszönöm a válaszokat!:)



márc. 24. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Havi 1 centit tud csak nőni a haj.


Étkezz egészségesen és vitamindúsan.

márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pròbálj ki valami hajvitamint, nekem anno a revalidtòl havi 1,5-2 centit nőtt a hajam, de azt hozzá teszem sok mùlik a genetikán is.
márc. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A hajvitaminok talán rásegítenek az eredeti (havi 1 - 1,5 cm) hajnövekedésedre fél centit, szerencsés esetben egy centit is, de sajnos az még mindig nem túl gyors ha most rögtön kellene a hosszú haj. Nagy csodarecept egyelőre nincs. Sok türelmet és egészséges hajat kívánok! :)
márc. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha beszélsz angolul, csekkold le Abby Sharp-ot youtube-on. Idegesítően és sokat beszél, de a tartalom pontos. Hajápolási rutint, hajnövesztős videót keress tőle.
márc. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én rozmaring olajat használtam sokan ajánlották de sajnos nagyon hullott tőle a hajam , orvoshoz is menetem vele de nem tudták mitől lehetet, aztán hallottam hogy a sörélesztő tabletta nagyon sokmindenkinek be vált így vetem is ! És nagyon jól tetem mivel meg állította a haj hullást és sokat is nőt tőle a hajam ! Nekem be vált próbáld ki te is hátha neked is bevál ☺️
ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!