Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Főleg lányok! Tudnátok segíten...

Főleg lányok! Tudnátok segíteni? Vannak ezek a Revox cseresznye virágos Dm márkájú bőrápoló termék családok, mi a véleményetek róla? Nekem Problémás a bőröm, szerintetek megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Sokat láttam de nem mertem kipróbálni anékül hogy valami véleményt vagy tapasztalatot nem találtam volna róla, tiktokon próbáltam megkeresni de nem találtam, esetleg ha bárkinek volt valami tapasztalata a termékel kapcsolatban, azt leírná?😅

márc. 27. 06:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Megéri
márc. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Problémás. Ilyenkor tanácsadáson fel szokott akadni a szemem.

Mi az, hogy problémás?

márc. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
2, bőrápolásban a pattanásos, aknés bőrt hívják problémásnak.
márc. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Problémák (a teljesség igénye nélkül), minden, ami a bőrtípuson kívül van.

Pattanás, akne, érzékenység, tág pórusok, mitesszerek, felszíni vízhiány, rosacea, bőröregedés, pigmentfoltok, egyenetlenség...

Ez alapján nincs olyan ember, akinek ne lenne problémás.

Definiálni kellene a problémát.

márc. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is néztem őket, de nem vettem meg, mert egyrész elég sok benne az illatanyag, ami arcápolási termékeknél nem túl jó, illetve olvastam róla véleményeket és a többség azt írta rájuk, hogy igazából semmit nem csinálnak, ilyen egynek elmegy kategória.
márc. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miben problémás a bőröd? Így könnyebb lenne válaszolni 🙂
márc. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9%

"Definiálni kellene a problémát."


Definiálva van. A köznyelvben a pattanásos bőr a problémás.


Ázsiában pl. minden blemish-nek számít, ezért fednek erősebben a BB krémjeik, mint a nyugatiak.


Írd be a googlebe, hogy problémás bőr kezelése, és nézd meg, miket ad ki.


Aknéra hajlamos bőr. Hogyan szabadulj meg a pattanásoktól. A pattanásos bőr kezelése.


Nem kell amúgy mindenhez hozzászólni, ha nem értesz a dologhoz. (Mint a vécédeszkás kérdésnél.)

márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerencsére nem te mondod meg, mit csinálok.

Arról sem tehetek, hogy a magyarok képtelenek a fejlődésre, és mindenre a Google a válaszuk. Nem pedig saját magukat monitorozzák.

márc. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!