Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A rozmaring olajos hajkezelés...

A rozmaring olajos hajkezelés valóban dúsítja a hajat?

Figyelt kérdés
Nemrégiben vettem rozmaring olajos hajsampont.Valahol azt olvastam,hogy a rozmaring olajnak hajdúsító hatása van,illetve vastagabbá teszi a hajszálakat.Nekem vékonyszálú hajam van és nem valami dús ami már egy ideje zavar,ezért vettem a sampont.Egyelőre még nem használom,mert meg akarok bizonyosodni arról,hogy tényleg megteszi e a hatását Ha igen,akkor a rozmaring olajos hajsampon valóban hatásos lehet hajdúsítás szempontjából?

ápr. 9. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Miért hiszitek el mindent?

Genetikailag adott dolgot nem lehet módosítani. Csak plasztikával. Hajbeültetéssel. De a hajhagymát nem lehet.

ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%
Igen! Sose lesz annyira dús, mint akinek genetikailag dús a haja, de a hajápolás nagyon sokat segít. A rozmaring olaj nekem is nagyon sokat segített a hajamon, amikor egy időben hullott. Ajánlanék még neked hajvitaminokat, esetleg elmehetsz egy hajgyógyászhoz is, nekem anyukám egy éve jár mert nagyon vékony szálú és kevés haja volt, azóta már nagyon sok új baba haja van, és a hajgyógyász szerint ezek már nagyon erős, egészséges hajszálak. Szerintem próbáld ki, nem veszíthetsz semmit.
ápr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!