Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Mindig is nagyon aknés meg patis típus voltam. Eddig egy 7 lépéses arcpápolási rutint csináltam hónapokig, aztán elmentem egy kozmetikushoz tisztításra, aki azt mondta, hogy kezdjek el egy sima, alap 3 lépéses rutint (tisztítás-krém-fényvédő, estére meg tisztítás-krém) és heteken belül észre fogom venni a változást, és hogy felesleges ennyi mindent használni mert a szérumok amúgy sem szívódnak be ultrhang nélkül a bőrbe. Eléggé érdekesnek találtam, de mondom kipróbálom. Nem hittem el, de tényleg sokat javult a bőröm.:D Nem értem, Ázsiában például 8 vagy több lépéses rutint alkalmaznak és baba arcuk van. Nektek volt már ilyen tapasztalat?


29/N



ápr. 11. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Más genetika, plusz brutál sok smink+filterek.

Amúgy nemrég volt egy hasonló kérdés, ő is ilyen neten hirdetett csodarutint használt, szinte kicsinálta vele a bőrét.

Amúgy attól, hogy a neten elterjed valami, hogy a helyiek használnak az még nem biztos, hogy az tényleg úgy van.

ápr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sose hittem el, hogy az a sok minden jót tesz a bőrnek. Minél egyszerűbb, minél kíméletesebb cuccok, ami jó.

Az ázsiaiakról meg annyit, hogy csak elég megnézni sminklemosós videókat :D Hát, ég és föld a sminkes és smink nélküli arc.

És tényleg nagyon sokat számít, hogy nem élőben látod, hanem filterrel, vagy előnyösen megvilágítva.

ápr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiába szokták mondani, hogy a kevesebb néha több.
ápr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!