Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális, ha 30 éves létemre...

Normális, ha 30 éves létemre kétnaponta bezsírosodik a hajam?

Figyelt kérdés

Segítsetek, légyszi. Sokféle sampont kipróbáltam, nem eszek zsíros kaját sem édességet, de mindig undorító a hajam. Este megmosom, másnap oké, de utána tiszta zsír...

Mit tegyek még vele?

Köszi


2010. okt. 27. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Heti egyszer mosd meg csak samponnal, többi napon csak sima vízzel. Ez szokott segíteni. Sajnos nekem is gyorsan zsírosodik a hajam, de 2 naponta akkor sem jó mosni, csak rosszabb lesz.
2010. okt. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne mosd minden nap! heti egyszer max kétszer. én is így vagyok ha gyakran mosom akkor hamar zsírosodik, ha meg hetente egyszer akkor addig is szépen kibírja. tudom nehéz megállni főleg mikor zsíros, de ha kibírod pár napig utána nem lesz gond vele.
2010. okt. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy a mosástól zsírosodik. A MASSZÍROZÁStól zsírosodik, tehát ha sampon nélkül, csak vízzel mosod, i.e. masszírozod, akkor jobban zsírosodik.
2010. okt. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen, kedvesek vagytok! nem tudnátok véletlenül sampontt ajánlani? kipróbáltam az elseve-t, schaumát meg a fructies-t, de nem jók.
2010. okt. 28. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!