Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemkörnyékápoló, 20 évesen?

Szemkörnyékápoló, 20 évesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Érdekelne ti mit használtok, ráncosodás megelőzés képpen. Szoktam a szememet sminkelni és szeretnék valami kimondottan a szem környékére való krémet/szérumot/ápolót találni. Nyilván a koromnak megfelelőt, nem ránctalanítót keresek.


Csak aggódom, hogy ha nem kezdem el időben ennek a területnek az ápolását megfelelően, akkor ráncos leszek. (Hamarabb, vagy jobban, mint kéne.)


Köszi előre is!



ápr. 18. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
20 évesen örülj, hogy elég egy szimpla hidratálò, esetleg fényvédő, biztos nem kennék rá semmit. 30 évesen kezdtem el szemránckrémet használni, hozzá teszem a helyes életmòd és a genetika határozza meg ezeket leginkább, majd 8-10 év mùlva ráérsz komolyabb kencéket használni
ápr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

Fényvédő, napszemüveg, minimális hunyorgás, grimasz.

A megszokott krém, amit az arcodra is használsz. Ennyi.

ápr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jelenleg ezt használom:

[link]


DE ez is nagyon jó, mivel a krémet a tubusban lévő kis golyóval lehet eloszlatni, nem mellesleg hűsíti is a szemkörnyéket:

[link]


((Én szeretem a Balea DM saját márkás termékeit - nem feltétlen jobb a drágább.))


By the way: a szemhéjadat se hagyd ki a használatukkor.

ápr. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!