Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemkörnyéki ráncok (vonalak)...

Szemkörnyéki ráncok (vonalak) 28 évesen, hunyorgás miatt, mit lehetne csinálni? Megfelelő szemüveggel halványulnának?

Figyelt kérdés
Van szemüvegem, de gyengébb, mint amivel teljesen jól látnék. Azt hittem, így javul majd a szemem. Egy kicsit lehet hogy javult, de a probléma az, hogy már most halvány vonalak vannak a szemem alatt. Erre nem gondoltam sajnos. Lehet még valamit csinálni, azon kívül hogy megfelelő erősségű szemüveget hordok? Szerintetek halványulni fognak azok a vonalak? Szemkörnyékápolót néhány éve már használok, de úgy látszik ilyen esetben nem sokat ér.

2014. jan. 14. 01:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,egy jó szemüveg,de kell egy szemkrém is amivel esténként masszírozd át,körkörösen a bőrt.
2014. jan. 14. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Melyik szemkrémet ajánlanád ilyen esetben?
2014. jan. 14. 09:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik jó itt a mozdulaton a simításon van a hangsúly.Nem kell drága!
2014. jan. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a gyűrűsujjammal szoktam beütögetni a krémet, de masszírozni is kell? Félek, nehogy rosszul csináljam és tovább ártsak a bőrömnek :(
2014. jan. 14. 22:22
 5/5 anonim ***** válasza:

A szemránckrémek ideiglenesen feltöltik a sejteket, ennek következtében tűnik el arra az időre a ránc, de utána erősebb lesz. Persze ezt évek alatt lehet észre venni.


Inkább a shea vajat ajánlom. Az nem feltölti, hanem regenerálja a sejteket.


Ajánlok még szemtornát. Azzal a látásod is javul és csökkenti a ráncokat is. Írd be a keresőbe, hogy szemtorna és válaszd ki a számodra legkedvezőbbet.

2014. márc. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!