Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha csak egy-két tincsem...

Ha csak egy-két tincsem szőkíteném ki, majd festeném be rózsaszínra, az mennyire károsítaná a hajamat?

Figyelt kérdés
Szeretném elől két oldalt befesteni rózsaszínre a hajam, de nem tudom mennyire károsítaná ez a hajam, mert nekem elég vékonyszálú a hajam, ezért az egész hajam nem merem egyelőre festeni, és ezért gondoltam hogy csak elől festeném be a hajam. A másik amit nem tudok eldönteni, hogy fodrásszal érné meg jobban a festést végezni, vagy saját kezűleg is ugyanazt a hatást érném e el. Mert azt olvastam hogy saját kezűleg károsabb a festés. Ez igaz?...

ápr. 19. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért lehet károsabb, mert egy fodrász sokkal jobban ért hozzá, pontosan tudja mit kell csinálnia és van tapasztalata.

Én azt javaslom, még ha te is fogod befesteni magadnak, beszélj előtte egy fodrásszal, ő jól meg tudja állapítani, milyen a hajad és mennyire lesz ártalmas.

ápr. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) Jó ötlet hogy beszélhetnék először egy fodrásszal. Viszont van még egy kérdésem, hogy ha ő festené a hajam az mennyivel lenne drágább mintha magamnak festeném?
ápr. 20. 15:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos nem tudom, attól függ, melyik fodrászhoz mész, mindenhol másak az árak. Szerintem csak kicsit drágább egyébként :)
ápr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!