Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vinteden csak egy fiókja...

Vinteden csak egy fiókja lehet egy személynek. De honnan jönnek rá ha több is van?

Figyelt kérdés

Tiltják ha rájönnek?

De honnan, hogyan?


Egy IP címről több ember is használhatja nyilván hiszen ilyen az internet.



2023. júl. 18. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy előbb-utóbb kötelező megadni bankkártyát. Pénzmosás és terrorfinanszírozás megelőzése miatt kötelesek ellenőrizni a személyazonosságod. Eladhatsz dolgokat nélküle de amint költeni akarsz az egyenlegedről kérni fogja. Akkor is ha teljesen fedezné az árát az egyenleged. Benne van súgóban a fizetés szekció alatt.

Ha van pasid aki szívesen asszisztál ehhez az ő kártyájával ki tudod játszani, bár nem tudom milyen okból lenne szükség több fiókra, hacsak nem annyira megy a business nálad hogy túllépted a 600 ezres adómentességet

2023. júl. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
66%

Én pl jelentem, ha ilyet látok. Úgy szoktam látni, hogy konkrét dolgokat keresek, és a listában ott van ugyanaz a fotó, ugyanaz az ár, egymás után tölti fel ráadásul az idióta, csak épp más profillal. Na az ilyet jelentem.

Vagy facebook-csoportban is láttam már kitéve, hogy csaló, van már vagy 12 profilja, és kérik, hogy jelentsük.

Illetve egyszer belefutottam, hogy újra fel akartam tenni vvmit, de a régi hirdetést nem töröltem előtte. Feltöltöttem újra, és egyből jött is az automtikus törlés, és benne volt a magyarázat: vannak automatizmusaik, amik felismerik ugyanazt a képet, ugyanazt a szöveget, ha többször szerepel.

2023. júl. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!