Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó ötlet ehhez a körmöshöz...

Jó ötlet ehhez a körmöshöz menni a gyereknek egyedül?

Figyelt kérdés
Tudom, ez a kérdés kicsit gáz. Körmöshöz fog menni a 12 éves lányom, manikűrre. Nemrég derült ki, hogy aznap pont nem lehetek vele ott. Tud angolul valamennyire, mert egyébként egy olyan körmöshöz fog menni, ahol elvileg csak 2 kínai/koreai férfi dolgozik, akik amúgy angolul is alig tudnak. Másik időpontot nem hiszem, hogy tudok neki foglalni, nagyon macerás volt ez is. Nagyon jókat hallottam viszont a körmösről.

máj. 11. 19:56
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
75%
20-as: Sose voltam még körmösnél, de feltételezem, hogy előre nagyjából le van tisztázva, milyen szolgáltatásra megy a vendég, hiszen pl. egy manikűr lényegesen kevesebb idő, mint mondjuk egy műköröm. Emellett nem tudom, miért fixa ideád, hogy a körmös majd tutira rá akarja beszélni tök másra/tök más opciókat kínál fel, ill. egy kiskamasz minden őrültségbe belemegy… És megint csak mondom, egy manikűrnél nincs gyémántberakásos akármi:-) Létezik ugyan belőle többféle (japán, francia stb.), árban nem olyan durván eltérőek.
máj. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
53%
#21, Te vagy borzasztóan buta vagy, vagy borzasztóan naiv.
máj. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

"feltételezem, hogy előre nagyjából le van tisztázva, milyen szolgáltatásra megy a vendég"

Te magad is csak annyit írsz, hogy "nagyjából", mert te is tudod, hogy bármilyen szolgáltatás igénybe vételekor felmerülhetnek kérdések, egy gyerek pedig nem döntőképes.

máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
36%

22: Én biztos nem, te viszont rettegő vagy. Csak mondom, hogy a fodrászoknál is az az alapelv, hogy stabil vendégkör legyen, amit nem úgy tudnak elérni, hogy mindenbe belehúzzák a vendéget, hanem csinálnak olyan hajat, amit te szeretnél, azzal tarthatnak meg. Akárhány fodrásznál voltam gyerekkel vagy csak én, mindenki kicsit óvatos volt, hogy még fél centinél se vágjanak többet az elképzeltnél. Nyilván biztos vannak esetleg „merészebb” fodrászok, körmösök, akármik, csak én az ilyen paranoiát, rosszindulatot nem bírom, ahol kb. tényként van kezelve, hogy majd tuti lehúz a másik, mit tudom én, ja, meg a kamasz is full hülye, meg mondjuk 10 centis, neonszínű, gyémánttal díszített műkörmöt kér majd a megbeszélt manikűr helyett.

23: Hányszor fogod még ismételgetni?

De amúgy meg ezek a válaszok, viták már távolodnak az eredeti kérdéstől, úgyhogy részemről ennyi.

máj. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
10. Édes istenem, picit gondolkodj el az életeden, és próbáld meg megérteni a kérdést.
máj. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%

"Akárhány fodrásznál voltam ... mindenki kicsit óvatos volt, hogy még fél centinél se vágjanak többet az elképzeltnél."

Én olyan fodrásznál még sose jártam, aki csak annyit vágott volna, amennyit akartam - főleg, amikor hosszúhajú kislány voltam...


"én az ilyen paranoiát, rosszindulatot nem bírom, ahol kb. tényként van kezelve, hogy majd tuti lehúz a másik"

Nem csak rosszindulatból tehet fel kérdéseket, hanem bármivel kapcsolatban, amire nem is gondolnál előre.


"ja, meg a kamasz is full hülye"

12 éves! Az azért nem ugyanaz, mintha 17 lenne!

máj. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
26%

"Nyilván biztos vannak esetleg „merészebb” fodrászok, körmösök, akármik"

Akkor mi a kérdés? Persze nem a te gyereked, könnyen vagy engedékeny.


"csak én az ilyen paranoiát, rosszindulatot nem bírom, ahol kb. tényként van kezelve, hogy majd tuti lehúz a másik"

Nem tényként. Eshetőségként. Csak tudod mikor a gyereked bőgve megy haza, vagy nem megy haza időben, nem veszi fel a telefont, akkor pánikolva, rendőrséget hívva már késő azon gondolkodni, hogy rosszindulat meg paranoia. Vedd már észre, egy 12 éves gyerekről van szó, meg az édesanyja lustaságáról, hogy új időpontot kérjen. Hol összemérhető ez a kettő?


"mit tudom én, ja, meg a kamasz is full hülye"

Na ebben történetesen igazad van. Bár én egy 12 évest még nem feltétlen neveznék kamasznak. Gyerek az még.

máj. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%

26-27: Nem tudtok leállni és értelmezni továbbra sem?

„Csak tudod mikor a gyereked bőgve megy haza, vagy nem megy haza időben, nem veszi fel a telefont, akkor pánikolva, rendőrséget hívva már késő azon gondolkodni, hogy rosszindulat meg paranoia.”

A 12 évesek java már valamennyit közlekedik egyedül, pl. iskolába, akkor is történhet baj, nemcsak a körmöshöz menet.

Egyébként egy szóval se mondtam, hogy én elengedném a gyerekemet, vagy javasolnám a kérdezőnek, hogy engedje el a sajátját "Arról nem írtál, volt-e már a szalonban, tudja-e oda az útvonalat, mennyire talpraesett, én ettől tenném függővé.”

máj. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
36%
Nagyon gáz a kérdés felmerülése is.
máj. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Thunderfairy ***** válasza:
35%
12 évesen még nem kell körmöshőz járnia. Majd ráér 15-16 éves korába is menni.
máj. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!