Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Intim szőrtelenítés kipattogás...

Intim szőrtelenítés kipattogás ellen?

Figyelt kérdés
Ha gyantázom vagy borotválom, benő a szőr és nehezen gyógyul. Mit lehet csinálni ha a szőr és a borosta nem opció?

2022. nov. 21. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Használj ún. biztonsági borotvát, nekem az oldotta meg. Nem a bőr alatt vágja el, hanem felette így nem nő be. Utána meg használj valami aftershavet, az fertőtlenít és stimulálja az irritált bőrt.
2022. nov. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
próbáld ki a szőrtelenítő krémet. ne nő be, nem pattogzik, nem szúr amikor nő. arra kell vigyázni, hogy ne maradjon túl sokat rajta, mert lemarja a bőrödet is. ki kell kísérletezni az időt
2022. nov. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam, hogy vastagon bekenem habbal, és csak úgy szabad végighúzni a borotvát, hogy van at területen hab! Nem kell megspórolni, hogy esetleg még egyszer bekened.


Ha végeztél, akkor hideg vízzel (tényleg hideggel!) kell leöblíteni. A hideg összehúzza a pórusokat és nem fog kipattogni!

2022. nov. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!