Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak jó fényvédős arckrémet...

Vannak jó fényvédős arckrémet amik bírják a meleget?

Figyelt kérdés

Eddig az elmúlt években bármelyiket próbáltam olyan volt, mintha kicsapódott volna az arcomon(nem tudom jobban megfogalmazni), hiába használtam vékonyan. Mindig jóval azelőtt felkeltem őket, hogy napra mentem, mégis törölhettem le az arcomról.

A válaszokat előre is köszi!



máj. 25. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem jó neked, ha csak vékonyan használod, mert nem véd.

Kémiai fényvédőt keress! Pl. Missha, Purito, Cosrx, Beauty of Joseon, európaiból a La Roche Posay UVMune (a felrázós flakonos folyékony), Mimitika mind jók. Ha online keresel, a legegyszerűbb a koreaira keresned, ha drogériában, ott nagyobbakban (dm) van távol-keleti kozmetikum részleg, jó és könnyű fényvédők vannak ott, ha patika, ott a nagyobbakban van tanácsadó és ő segít, mert nagyon eltérő állagúak vannak. A legkisebb kockázat a koreaiban van, de a két európai, amit fent írtam, szintén könnyű.

máj. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

DM, Rossmann vannak a közelben, rendelni időnként a notinoról szoktam.

Azért próbáltam vékonyan használni, hátha úgy könnyebben beszívja a bőröm és nem lesz csupa krém pár óra múlva az arcom 😕

máj. 25. 15:35
 3/7 anonim ***** válasza:

A notino-n kb mindent és bármit megvehetsz, amit fent írtam, talán Mimitika nincs nekik, minden más van.

Egyébként ami van otthon és utálod, próbáld meg vizes bőrre felkenni. Mármint arcmosás után ne törölközőzz, csak söpörd le róla a vizet a mosás végén, nedves kézzel, és erre menjen a krém. Nyilván így nehezebben szárad, de jól oszlatható (felkenem, hagyom száradni, és egy perc múlva, már száraz kézzel ismét szétkenem, mert foltokban szárad, máshol még nedves - így viszont eloszlik). Egy próbát megér, hátha így el tudod használni ezt is, amíg hozzájutsz a könnyebb állagúakhoz.

máj. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az első által is ajánlott Beauty of Joseont használom, nagyon jó, könnyen beszívódik. Nagyobb Dm boltokban elvileg lehet kapni, csak sokszor elkapkodják az összeset.
máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is a beauty of Joseonra szavazok. Nemrég vettem, de maximálisan megvagyok vele elégedve!
máj. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, legközelebb rendelek kipróbálom ❤️
máj. 28. 10:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Joseon-t jobb drogériában venni, notino-n drágább (kb 7e vs 10e)
máj. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!