Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tömegközlekedésen el lehet...

Tömegközlekedésen el lehet kapni a fejtetűt? Ha pl össze van fogva ugyan, de nagyon hosszú az ember haja, és előtte vmikor fertőzött ember ült ott? Ue a kérdés rühességre, csak nagyon parázom ezektől BKV-n, MÁV-on, ilyesmi.

Figyelt kérdés
Már 1x máshol feltettem nemrég ezt a kérdést, de érdekelne még itt 1-2 válasz, köszi.
2009. jan. 5. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! A tetüt természetesen bárhol el lehet kapni! Elég csak egy pillanatra összeérni. Felszálláskor, leszálláskor, főleg ha nagy a tömeg. Sztem akkor is van esély rá ha oylan helyre ülsz, ahol előtte tetves ember ült. Régen egyik ismerősöm volt tetves, és volt, hogy kihullott a hajából az iskolapadra:D Szóval bármi megesik. És tuti rühességet is el lehet kapni, de sztem azt csak érintkezéssel.
2009. jan. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!