Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak én vagyok úgy hogy...

Csak én vagyok úgy hogy borotválkozásnál csak a szál irányával ellentétesen tudom csak leszeni?

Figyelt kérdés

De ugye így meg kipattog! és mindig ronda lesz az arcom. +benő és olyan mint ha pattanásaim lenne. Az elméletileg helyes módszernél pedig egy dkg szőrszált nem tud levágni!


Gillette fusion power-t használok pedig szóval azt nem lehet mondani hogy rossz minőségű pengék lennének és hogy az nem viszi le... :S


Vki tapasztalat? tipp?


2010. okt. 30. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:

A pattogzásért szerintem inkéább a borotválkozás utáni szeredet kell okolnod. Talán hajlamosabb vagy erre. Fiygelj oda, hogy előtte jól megmosd az arcod, és borotválkozás után nem töröld meg törülközővel az arcod.

Egyébként nővésiránnyal szemben is leeht borotválkozni, ha csak úgy megy, de akkor figyelj oda, hogy ahol gondot okoz a benövés, ne nyomd rá nagyon a borotvát.

2010. okt. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha normálisan csinálom, nekem is ott marad valamennyi borosta. Ellentétesen akkor szoktam, ha egy napot ki akarok majd hagyni pár nap múlva, vagy ha kötelezően olyannak kell lennie, mint a babap*csa :)
2010. okt. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nivea sensitive shaving gel

és alkohol mentes kamillás - nivea after shave lotion érzékeny bőrre

Előtte meg is tisztítom

és hidratálom is később


Sztem ez mind tök jó lenne...

de vmi tényleg közre játszik.

igazából nekem nagyon nem tetszik ha marad szőr száll...

s mint írtam hiába megegyező irányba csinálom semmit nem vág le :S:D

2010. okt. 30. 22:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha így áll a dolog, akkor sajnos elektromos borotva volna talán a jó.
2010. okt. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát lehet, nem tudom ezen én is gondolkodtam hogy váltani kéne... :)

De igazából ezzel kapcs is mindent olvastam már... pl. hogy jól "megtépi" az illetőt :D vagy hogy rosszabb lesz a helyzet


no de nov. közepén megyek bőrgyógyászhoz kértem időpontot és megkérdezem mi lehet a probléma...

2010. okt. 30. 22:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Helo

en hasznalok philips hq9070 elek.borotvat es nekem az álam alatt mar nem nagyon viszi le a szort,benol stb...ezert ott mar mach3 mal szoktam.hogy ne maradjon szor.

En is nagyon kipatogok meg csunya lessz a borom...hasznalok en is elotte draga lemosokat.hidratalokat


Most nagyon ugy nez ki hogy veszek egy fusion powert....szeretnem megkerdezni hogy mien vele a tapasztalat?jobb mint a nem elektromos?


Mit mondott az b.orvosod?


Koszi a valaszod elore is

2010. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nah voltam bőrgyógyásznál és felírt nekem gyógyszert...

az egyik Duac néven fut nagyon jóóóóó pár óra alatt jelentős javulást érsz el vele mert úgy szárítja hogy csak na a megcélzott pattanást,szőrbenövés által keletkezett nem tudom mit XD

+ Aknenormin... nah ez már nem jó :( :D pedig nem vagyok pattanásos de azt mondta hogy ez megoldást ad a problémámra.

2010. dec. 2. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!