Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most maradjak a barnánál vagy...

Most maradjak a barnánál vagy inkább szőke? nemtudom eldönteni. Hogy tudhatnám meg hogy hogy áll?

Figyelt kérdés

most hosszú sötétbarna hajam van,oldalt egy nagyon kevés szökés melír.

anyukám egyébként mesterfodrász!:)

szóval szeretnék szőkésebb felé hajlani,szőkésbarna mondjuk.

nemtudom hogy állna:/


most ilyesmi a hajam színe:

[link]


és ilyet szeretnék:

[link]


picit sötétebbet ennél.


hogy tudhatom meg hogy hogy állna?

14/L


2010. nov. 2. 23:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha eredetileg sötétbarna hajad van, nem szőkíteném semmiképpen, 2 hetente látszik már a lenövés a szőkénél, azt rendszeresen festeni kell utána, állandóan hidrogénezni, és az rettenetesen tönkreteszi a hajad, nem ajánlom!!! 3 évig szőkíttettem én is a hajam, és nagyon megbántam, most nagyon csúnya, soha többé nem fogom szőkíttetni még akkor sem ha jól állt. Gondolkozz el, hogy megéri-e 14 évesen tönkretenni a szép egészséges hajad...
2010. nov. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez függ a bőröd színétől is. Ha világos, akkor jöhet a szőke, ha sötétebb, akkor szerintem a barna maradjon. Mellesleg kategóriát tévesztettél.
2010. nov. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
elírtam- szőkíttetném
2010. nov. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Maradjon a sötétbarna!
2010. nov. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat..

igazad van. egézsséges szép haajam van..nem szeretném tönkretenni:/

egyébként nem sötétbarna a bőrszinem hanem olyan világosbarnás:) fekete szemüvegem van.

2010. nov. 2. 23:45
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Most nem is divat a szőke. Inkább a feketét szokták.
2010. nov. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nincs mit, örülök, hogy így döntöttél:) Még nem muszáj addig ne tedd tönkre.
2010. nov. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

van benne valami!:)

köszönöm

2010. nov. 2. 23:50
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

én két éve akartam szőkét, most jutottam el odáig hogy lehetett is, és legszivesebben pofánb*nám magam, hogy nem tettem előbb ... amúgy tényleg bőrszín függő, sötét bőrhöz nem áll jól a szőke..nekem is sötétbarna az eredeti hajam, és 2 hetente kell újrafesteni, de elég csak a töveket, eddig semmi baj vele, a festéktől kicsit néha műhatású, de csak ha nem használok balzsamot, de balzsammal olyan mint ha eredeti lenne...


ahogy gondolod...csak nehogy 40 évesen juson eszedbe, hogy 14 évesen milyen jól állt volna ez meg az

2010. nov. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kiskorom óta szeretnék hosszú hajat de sose fog megnőni, folyton töredezik. Ha hirtelen egészséges, hosszú haj lenne a fejemen, tuti kímélném, és nem ártanék neki direkt.

Szóval a helyedben örülnék, hogy olyan a hajam, amilyen neked.

24/L

2010. nov. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!