Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajat lehetne csinálni...

Milyen hajat lehetne csinálni a hajamból egy gólyabálra? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Barna, váll alatt nemsokkal ér a haja, fokozatosan van vágva, nem tudom, milyen hajat lehetne ebből csinálni? Jövőhét pénteken egyetemi gólyabálra megyek, szeretném ha szép lenne a hajam, bár nem tudom, hogy ilyen rövid, mit lehetne vele kezdeni? Ha van ötletetek, szívesen veszem, vagy ha valami jó képet tudtok mutatni, ilyesmi hajjal. Köszi előre is:)
2010. nov. 3. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Magadnak csinálod vagy fodrász csinálná??

Mert szerintem bárki is csinálja egyszerű!!Fogd össze viszonylag magasan,és egy kisebb szép kis kövekkel ellátott csattal tűzd fel majd süsd be és a csat alá ugyan ilyen színben szintén besütött póthajat tudsz tenni/tetetni!Hidd el nem nehéz!!

Ha meg fodrász készíti el akkor ő érteni fogja hogy mit akarsz!!De magadnak is rém egyszerű elkészíteni!!

2010. nov. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mert mit akarok?? :O :)

Érted, ez a baj, hogy én se tudom. Én csinálnám a hajam, mert gondolom ebből a hosszúságból nem sok fajta hajat lehet csinálni. De ha tudtok jó ötleteket mondani, fodrászhoz mennék, hogy szépen megcsinálja...

2010. nov. 3. 18:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez azért nem olyan rövid-egyik osztálytársamnak sztem álig sem érő hajból is tudott a fodrász jó hajat készíteni szalagavatóra pl. (ilyen 20-as évek stílusúra volt besütve)... fodrász egész biztosan tud belőle vmi tutit kreálni.
2010. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!