Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ettől lesz valami baja a...

Ettől lesz valami baja a hajamnak?

Figyelt kérdés
Ha minden nap befonom a hajam (nem csak egybe hanem max vagy 10-be)és este úgy alszom akkor ettől fog töredezni a hajam vagy lesz valami baja esetleg?
2010. nov. 4. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Font be 2be:) ha nagon apróba fonod az roncsolhatja, de még mindig jobb mintha sütögetnéd.
2010. nov. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát majd megpróbálom köszi a tanácsot.

Csak az a baj, hogy lehet rövid hozzá a hajam de majd meglátjuk.

2010. nov. 4. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Barátnőm is ezt csinálta fősulin... Egy albérletben laktunk, szóval volt alkalmam figyelemmel kísérni, hogy töredezik szét évről évre egyre jobban a haja ezektől a fonogatásoktól. Mikor végzősök voltunk, elment egy fodrászhoz, hogy vágja le addig ameddig törik. A majdnem derékig érő hajából vállig érő lett, pedig kimondottan erős haja van, nem az a töredezésre hajlamos vékonyszálú. Szóval napi rendszerességgel szerintem ne fonogasd.
2010. nov. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát szerintem akkor inkább nem csinálom.

Féltem a hajamat. :S

2010. nov. 4. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!