Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ettől milyen göndör lesz a haj?

Ettől milyen göndör lesz a haj?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 7. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szép göndör lesz. de felesleges ilyenre költeni, mert ha befonod estére reggelre gyönyörű lesz :)
2011. okt. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen a hajad, az enyém nem szárad meg az ilyenen. De ha kevés hajad van, akkor nem lesz ilyen gondod.
2011. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
fond be ahogy az első mondta, gyönyörű lesz reggelre =) persze vizesen fond be
2011. okt. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. okt. 7. 18:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó, én használok néha ilyet. Természetesen nem a vizes hajadat kell rácsavarni sőt azt nem ajánlanám! ELőször meg kell szárítani! Illetve ha ezt használod minden este be kell csavarnod, mert ha elfekszed akkor nagyon csúnya lesz. Plusz kell egy kis gyakorlat hozzá, így lehet h nem lesz elsőre gyönyörű
2011. okt. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

júúúúj hallod ilyene van barátmnőméknek!!!:D


én a nővére farsangkor begöndörítette ilyennel a haját,és úgy csinálta,hogy miután megmosta a haját,a még vizes haját becsavarta ezekbe a kis izékbe,és úgy volt pár órát amíg valamennyire magától megszáradt,aztán mg mindig rajta hagyta ezeket a haján,és úgy szárította meg,aztán egy vagy 1-2 óráig még mindig benne hagyta és utána kiszedte és hallod olyan loknis volt a haja :O


k.rva jól nézett ki :))


13l

2011. okt. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez hatásosabb módszer, és még göndörebb lesz a hajad.Nekem a szivacsostól inkább hullámos lett mint göndör viszont ezzel a módszerrel gyönyörű göndör hajam lett.

Igaz nem olyan göndör mint a videóban lévő csajnak hanem inkább ilyen:

[link]

Itt a vidi:

http://www.youtube.com/watch?v=AXqZy3l6jAg

2011. okt. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Húúú ez a fóliás király, ki fogom próbálni :D
2011. okt. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

utolsó: én azt kipróbáltam de nekem nem lett ilyen a hajam csak hullámos xd


utolsó előtti voltam

2011. okt. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hú, nagyon köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 7. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!