Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 22/F vagyok. Először mennék...

22/F vagyok. Először mennék szoláriumba. Ezzek kapcsolatban vannak kérdéseim. Pl. :Mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


22 éves pasi vagyok.


Még sosem voltam szoláriumban. Nem is fogok rendszeresen járni. Én a nyári természetes barnulásnak vagyok a híve.


Mot mégis kitaláltam, hogy tavaszig elmegyek 3-szor/4szer.

A bőröm nagyon fehéres, és hiába barnulok le nyáron, már most a TÉL előtt fehér vagyok.

Álló szoláriumba mennék.



Szóval ilyen dolgokat kérdeznék, hogy:


- Még sosem voltam, és fehér a bőröm, akkor elég először 3 perc?

- Érintheti valami káros a bőrömet, mivel nagyon fehér?

- HA bemegyek a szoliba, akkor van külön rész, ahol a ruhát kell letenni? Ezután beállok a szoliba, és hogyan kell beállítani az időt?, Honnan tudom, hogy vége a szolizásnak?, szemüveget kapok?, vagy csukva kell tartani a szemem?


TEhát ezen dolgokra gondoltam, hogy hogyan működik egyáltalán ez a szolizás?, és milyen rossz hatása lehet a fehér bőrömre?


köszi


2010. nov. 6. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Tavaszig 3-4 alkalom semmit sem fog számítani!

Először elég 3 perc, de hidd el, segíteni fognak bent :)

Mond meg a szolis csajnak, hogy nem voltál még, és nem ismered a gépet, el fogja magyarázni, de a legtöbb helyen pl. kapsz egy zsetont, azt bedobod a gép melletti kis dobozba és magától bekapcsol. Időt nem neked kell állítani. Szemüveget nem ajánlom, csak csukd be a szemed, nem lesz semmi baja:) Nem ártalmas mértékkel! Ruhát ott veszed le a gép mellett, senki nem fog látni!


25/N

2010. nov. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szia !


köszi előző 25 éves csajszinak.


Hogy érted, hogy a 3 alkalom nem fog számítani?

Mi lenne az, ami számítana?, és szerinted milyen időközönként,és mikor mennyit?


köszike

2010. nov. 6. 13:28
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem menj be egy szoliba es kerdezd meg az ott dolgozo egyedtol ezeket a dolgokat. o majd latni fogja a te borodet,stb. es megmagyaraz mindent amit tudnod kell. szerintem eleg egyszeru. nem ertem mi a problemad. es ezt most komolyan mondom.
2010. nov. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz barna lenni, csak tényleg kis alap színt, akkor szerintem heti 3 percminimum kell. Ettől nem leszel szoli barna, de fehér sem. Ha elkezdesz járni kitapasztalod magad is :)


első voltam :)

2010. nov. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

rendben, köszi mégegyszer.


jó hogy írtál.


egyébként te első alkalommal már az alsódat is levetetted a szoliba? :)

2010. nov. 6. 19:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 14 éves voltam akkor :$ de igen, levettem :)

De ezt elég ott eldöntened, úgyis látni fogod, hogy senki nem lát,külön kis helységben van minden gép, magadra zárod az ajtót, magadnak csukod be a gép ajtaját,úgyhogy célszerű levenni :) De ne parázz ezen ennyire tényleg, odamész és látod mi a helyzet. Nagyon készségesek az ott dolgozók általában, ha új helyre megyek mindig mondom, hogy még nem voltam ott, és megmutatnak mindent :)

2010. nov. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!