Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Néhány kérdés a dauerról?

Néhány kérdés a dauerról?

Figyelt kérdés

-ha frufrum van,akkor nem gáz a dauer haj?

-miskolcon hol végeznek dauerolást?

-itt olvastam néhány válaszba,hogy a dauerolt hajat formázgatni kell...de miért?ha göndör,vizesen,száradás után nem marad göndör vagy mivan?

-milyen gyakran kell ismételni?

-mennyi idő amíg a fodrász ezt elkészíti?


2010. nov. 6. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Sztem frufruval is mehet

Miskolci vagyok sztem a belvárosban jobb fodrászatokban vállalnak. Gondolom azért kell formázni h tartósabb legyen.

2hónapról tudok h azután célszerű ismételni.

Időtartamát nem tudom.

18/F

2010. nov. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

frufruval is ugyanolyan jó

én éppen pénteken daueroltattam a majdnem derékig érő, sűrű hajamat, a tulipántömb oldalába van egy fodrászat, nagyon kedvesek és ügyesek is

lehet formázgatni is, de talán épp az a lényege, hogy az ujjaiddal áttúrod, fésülködés címén, és már kész is

az ismétlés attól függ hogy milyen gyorsan nő a hajad

az én hajamat 3 óráig tartott megcsinálni, de ebből kb 1 óra volt a szárítás

2010. nov. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
dejó,akkor ha jól gondolom 1 helyre járunk fodrászhoz *__*a tulipánosnál a vmi szépségszalon a neve és többféle dolog van XD a bejárattól jobbra van a fodrászat.és ott melyik fodrász csinálta? én a hajaikról jegyzem meg őket :D az én hajam vállnál kicsit lejjebb ér,lehet rövidebb lesz az elkészítési ideje . ja és azt hadd kérdezzem meg,hogy milyen fajtájú dauert csináltak?úgy tudom hogy van a sima,meg a nemtom milyen is XD
2010. nov. 7. 15:38
 4/6 A kérdező kommentje:
ja és mennyibe kerül? XD
2010. nov. 7. 16:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fodrászom elég magam és inkább rövidebb, fekete a haja. Mivel az én hajam elég hosszú, így cakkpakk volt 5000 a mosással meg mindennel együtt. Mondjuk nekem nem volt utána berakva, így pont jó hullámos, és van tartása. :)
2010. nov. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja igen és most az enyém kb így néz ki: [link]

a neve pedig csak tartós hullám, legalábbis legjobb tudomásom szerint.

2010. nov. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!