Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem art ha este felfogom a hajam?

Nem art ha este felfogom a hajam?

Figyelt kérdés
szaraz, es kicsit toredezet a hajam de este fel szeretnem fogni a hajam nem fogok artani ezzel
2010. nov. 7. 14:53
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsika toredezett*
2010. nov. 7. 14:54
 2/8 anonim ***** válasza:
Mármint, hogy alvás közben? Miért ártana? Szerintem nem árt.
2010. nov. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

igen amikor alszom

nem voltam benne biztos, hogy ha nem art

2010. nov. 7. 15:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmiképp se vékony gumival és ne szorosra, nagyon lazáára tedd. Én egy nagy harapós csattal szoktam felfogni. Szerintem északa nagyon megtörik ha gumival fogod össze.
2010. nov. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Nem árt, sőt jót is teszel vele, ha puha textilborítású gumit használsz, mert így nem dörzsölődik annyit meg kócolódik, amitől csak még töredezettebbé válhat.

De vágass a végéből, ha töredezik, mert ahol egyszer megtört, ott tovább törik!!! És próbáld minél kevesebbet fésülni és ne cibáld, a nagyob gubancokat kézzel bontsd ki. A fésülködés árt a hajnak a leges legjobban...

2010. nov. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

szoktam vágatni max 2 cm 3 hónaponkát

én azértv szeretném felfogni, hogy ne gubomcolódjon annyira össze este, hogy reggel könnyebb legyen a fésülése

köszönöm a válaszokat:*

2010. nov. 8. 10:44
 7/8 A kérdező kommentje:
gubancolodjon*
2010. nov. 8. 10:45
 8/8 anonim ***** válasza:
De azzal számolj, hogy lesz ott benne egy hullám.
2010. nov. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!