Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mire jó a hidratáló krém,...

Mire jó a hidratáló krém, miért kell használni? Lehet zsíros arcbőrre is? Este vagy reggel kell bekenni vele az arcot?

Figyelt kérdés

A krémen, amit kaptam, csak annyit ír, hogy hidratáló krém aloe veraval kézre és arcra. Ilyen krémem van: [link]


Az első tégelyes krém az enyém, melynek az eleje zöld színű. Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 14. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az arcnak szüksége van vízre és vitaminokra, hogy egyenletes legyen, ne ráncosodjon nagyon hamar, stb. Vannak esti és nappali krémek is, ha nincs ráírva milyen akkor igazából mindegy mikor kened be.

Éjjelre azért érdemes mert éjszaka regenerálódik, pihen a bőr leginkább, nappalra meg pl. smink alá, azaz alapozó alá szoktam, mert akkor jobban kenhető az alapozó és napközben is véd a krém.

Az aloe vera eleve jó hatóanyag mert nyugtatja a bőrt szóval én szerintem -hacsak nincs rajta hogy mikor kell- éjszakára kenném be.

2011. ápr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg kicsit a pattanásokat is visszaszorítaná? Az ilyen pirosakra gondolok, ha már nyugtatja a bőrt az aloe vera.
2011. ápr. 14. 14:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tuom, mert magát ezt a terméket nem ismerem. Pattanásra szerintem inkább célzott krém kell, azaz tipikusan pattanásokra való, nem csak nyugtató.
2011. ápr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2011. ápr. 14. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!