Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Naponta mennyi hajhullás a...

Naponta mennyi hajhullás a normális?

Figyelt kérdés
valamint Nektek naponta hány szál hullik ki fésülködéskor kb. milyen hosszú a hajatok és festve van -e?
2009. jan. 9. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugy tudom, napi 100 szál még normális. Tehát nem kell aggódni, ha látszólag soknak is tűnik a fésűben, meg máshol, mert az még természetes.

Nekem hajmosás után marad több a fésűben, meg a kádban :) de nem aggasztó mennyiségben! Hátközépig érő, természetes barna hajam van, nem festett.

2009. jan. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is úgy tudom, hogy 100(+-) a normális. Nekem fenékig érő természetes barna hajam van, nincs festve, és soha nem is volt. És nincs felvarratva, mivel még csak 17 vagyok..=)
2009. jan. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetertek az elottem levo valaszokkal. En is ugytudom hogy 100 a normalis.

Nekem is marad egy jopar szal miutan megfesulkodom a fesuben. Festett vallig ero szoke hajam van. :)

2009. jan. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) nekem is vállig érő festett szőke hajam van, és nekem is mindig marad jópár szál fésülködéskor a fésűben. és idegesít kicsit, mert nincs túl sok hajam:S
2009. jan. 10. 10:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Napi 100 szál. Hátközépig érő hajam van. Régebben volt festve szőkére, de azota visszatértem az eredetire, szoval ha lehet mondani, akkor a vállamig kb. barna (eredeti hajszín), alatta meg még benne vana szőke szin. És nekem is elég sok hajszál szokott maradni a fésün, és porszivozáskor az szörnyű.
2009. jan. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!