Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől nő gyorsabban a haj?...

Mitől nő gyorsabban a haj? Vitaminok, samponok, pakolások esetleg valami praktika? Kinek mi használt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 15:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy van aki még mindig képes ezt a kérdést kiírni -.-'' KERESŐ ---> több száz választ ad!

Jah a legszebb :D valaki írja már be a csodálatos ricinust is, mert az már tényleg a legalja lesz!

2010. nov. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Egyetértek! XD
2010. nov. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Ricinustól BIZTOSAN NEm, ez csak egy tévhit. Állítólag a sörélesztő és a kovaföld kapszulák hatásosak. DM-ben kaphatóak.
2010. nov. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
indokoljátok már meg légyszi mi a problémátok a ricinussal és, hogy milyen tapasztalatból mondjátok. Van e vele negatív vagy bármilyen élményetek?
2010. nov. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Van. 1 évig csináltam, és semmit nemtett. Mellesleg nehéz volt lemosni, kétszer több sampon kellet, ami nem olcsó, belefolydogált a szemembe, 5 órán át azzal rohangáltam a fejemen, heti 2-szer, és mindez a nagy SEMMIÉRT, mert nem hatott!
2010. nov. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"Van. 1 évig csináltam, és semmit nemtett. Mellesleg nehéz volt lemosni, kétszer több sampon kellet, ami nem olcsó, belefolydogált a szemembe, 5 órán át azzal rohangáltam a fejemen, heti 2-szer, és mindez a nagy SEMMIÉRT, mert nem hatott!"

Ez érdekes. Én is használom de nekem talán még kevesebb sampon is kell mint eddig. Hamarabb is habzik és mindent kiszed. Mi változott a hajad szerkezetében?

2010. nov. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Tény, hogy sokkal több sampon kell a lemosásához, mint amit amúgy elhasználnál. Ráadásul bocs, de kinek van arra ideje, hogy heti 2-3 alkalommal órákon át zacskóval mászkáljon a fején?! Én ennél azért kissé aktívabb társasági életet élek. Éjszakára meg nem fogom bedunsztolni a hajam, mert se aludni nem tudok tőle, ráadásul a forgolódások miatt lecsúszik a zacsi a fejről és mehetek ágyneműt mosni. Így is 4-szer mosok egy héten, hát még ha beolajozom! A haj szerkezetén javít, ez tény. de ezt bármilyen olajos hajpakolás megteszi, mondjuk az Avon olívás hajpakolása.
2010. nov. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
8 hónapig csináltam. Heti 2x bedunsztolt fejjel 5 órát. Nekem sem ért SEMMIT azon kívül, hogy rengeteg sampon elfogyott. Jah és neked könnyen kijön a hajadból??? Ne haragudj, de ez több, mint vicc, elég gáz ilyet hazudni, amint ismernek sokan. Egy sz_r ragacsos zsíros olaj nem jön ki könnyen sehonann, nem még a hajból! Az már csak mellékes, hogy 1 év után kijött, hogy bezsírosodott a fejbőröm nagyon.
2010. nov. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

8 hónapig csináltam. Heti 2x bedunsztolt fejjel 5 órát. Nekem sem ért SEMMIT azon kívül, hogy rengeteg sampon elfogyott. Jah és neked könnyen kijön a hajadból??? Ne haragudj, de ez több, mint vicc, elég gáz ilyet hazudni, amint ismernek sokan. Egy sz_r ragacsos zsíros olaj nem jön ki könnyen sehonann, nem még a hajból! Az már csak mellékes, hogy 1 év után kijött, hogy bezsírosodott a fejbőröm nagyon.


Én vagyok az aki szerinted azt hazudta, hogy könnyen kijön a hajból. Nekem tényleg könnyen kijön a mai napig. Valószínűleg azért mert jól mosom. Ha hiszed ha nem. Azért mert neked nem használt és bénáztál vele nem kell a másikat azzal vádolni, hogy hazudik azért mert irigykedsz.

bocsi de te vagy nagyon gáz..

2010. nov. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én is használom a ricinus olajat és nekem is könnyen kijön a hajamból!Én nagyon meleg vízzel mosok hajat és simán kijön,sampon sem kell több...Nem lehet hogy te langyos vízzel mostál hajat?Mert akkor lehet hogy az miatt nem jött ki könnyen!
2010. nov. 13. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!