Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményed a 2 színű hajról?

Mi a véleményed a 2 színű hajról?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok hogy valakinek pl barna az eredeti haja és befestette szőkére de nem festette be újra és lenőtt neki.És egyik fele barna másik szőke.Szerintetek?
2010. nov. 12. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Igénytelen
2010. nov. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Lehet, hogy csak már nem akarja festetni és éppen lenöveszti.

Ettől függetlenül persze tényleg igénytelenül néz ki. Meg lehetne oldani úgy, hogy az eredetihez hasonlóra festeti és úgy növeszti le. Az nem annyira feltűnő.

2010. nov. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vagy úgyis megoldható lenne, hogy ahol nő le ott szinezővel festi be, és akkor mire az egészen csak szinező lesz hagyja ki kopni, és ez kevesebb idő, mintha lenövesztené.


18/L

2010. nov. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igénytelen hatást kelt, nekem nem tetszik. :S
2010. nov. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem eredetileg szőke hajam van befestettem színezővel feketére :D De már kezd kikopni és nagyon jó barnás színe van:D:PÉs lenővésem is van vagy 5cm és az valamivel világosabb barna de egyátalán nem vészes:D
2010. nov. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be!
2010. nov. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kinek tetszik a lenőtt haj? most őszintén..-.-
2010. nov. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem hogy kinek tetszik vagy kinek nem.hanem hogy mi a vélemény róla-_-"
2010. nov. 13. 19:10
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem felül volt szőke és alul barna :)

én szerettem, lesz*rtam ha vkinek nem tetszik, úgyse ő hordja hanem én :D

2010. nov. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!