Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mint gondoltok erről a színű...

Mint gondoltok erről a színű hajról? és milyen sminket, öltözéket ajánlotok mellé?

Figyelt kérdés

A képen nem én vagyok, a google-ban találtam:) csak nekem is ilyen színű a hajam.. (tegnap festettem)


18/L


2009. aug. 10. 15:40
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]


kék szemem van:)

2009. aug. 10. 15:41
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön! Nekem szőke hajam van és 1 vastagabb tincsen gondolkozom...Milyen festékkel festetted ha szabad tudni? :P
2009. aug. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

persze hogy szabad :)


[link]


[link]

2009. aug. 10. 15:54
 4/9 anonim ***** válasza:
és a végeredményt szabad látni? :P
2009. aug. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem picit sötét lett, mert sötét barna hajra lett rákenve, de napfényben nagyon kemény:D csinálnék képet de be van borúlva:(
2009. aug. 10. 15:59
 6/9 A kérdező kommentje:
de majd csinálok képet :)
2009. aug. 10. 16:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Iszonyú jó ez a haj. :) Sminkben pedig az a jó, hogy ehhez a színű hajhoz szinte bármit választhatsz, lehet extrém, lehet természetes, mindegyik jól áll ehhez a színhez! Én például el tudnék képzelni hozzá egy rózsaszín, vagy lila csillámporos, extrém szemhéjfestéket, de ugyan úgy nagyon szép és extrém hatást kelthet a zöld, vagy a kék szemhéjfesték is. Természetes színekből a barna nagyon jól állhatna. És persze a füstös szemek minden hajszínhez jól állnak! Öltözködésben pedig csak azt tudom ajánlani, hogy kövesd önmagadat, a hajszín nem változtatja meg a saját stílusodat, bár ilyen hajhoz egy picit lazább stílusra tudnék asszociálni. Remélem segíthettem! :)
2009. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat :) örülök hogy jó hajfestéket választottam:) ami a sminket illeti.. a füstös szem az tényleg jól fog állni:) szerencsére van itthon ilyen lilás csillámló porom is :)
2009. aug. 10. 16:29
 9/9 anonim ***** válasza:
ez mind jo .de szerintem voros hajhoz nehogy rozsaszin sminket vagy ruhat vegyel!!!!!!
2009. aug. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!