Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont tudtok ajánlani...

Milyen sampont tudtok ajánlani? (lent)

Figyelt kérdés
Elég gyorsan zsírosodik hajam,eddig egy megszokott sampont használtam, amivel heti kétszer lehet hajat mosni, de hallottam, hogy vannak gyengébb samponok, amelyekkel minden(más)nap meg lehet mosni a hajunkat. Tud valaki ilyet mondani? Tapasztalatok? (esetleg ára, vagy hol juthatok legkönnyebben hozzá?)
2010. nov. 13. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Zsírosodás ellen a: RougjHair SEBO URTO-t ajánlom:

Intenzív ápolószer zsíros fejbőr számára.Letísztítja a felesleges faggyút a fejbőrről,úgy hogy a természetes védőréteget nem károsítja.Faggyúmirígy szbályozó és szagtalanító hatása van.

(6000 FT körül van,gyógyszertárakban kapható)

Ez nem is igazán sampon hanem egy szabályzó,hogy ne zsírosodjon gyorsan!

Emellet a régi megszokott samponodat is használhatod!

!!!!NE HASZNÁLD MINDEN NAP!!!

Utasítás a papíron!

2010. nov. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg jó az a sampon, amit az első ír. Én használtam és megszűnt a zsírosodás, sőt mellette nagyon szép fénye lett és sokkal selymesebb is.
2010. nov. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Semmiféle képpen ne használj zsírosodásra hajlamos sampont,mert attól mégjobban zsíros lesz, azt halottam,hogyha korpásodás elleni samponnal mosod,akkor a mentol kicsit kiszárítja, és NE MOSD NAPONTA A HAJAD! Attól csak zsírosabb lesz!!!
2010. nov. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!