Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont tudtok ajánlani...

Milyen sampont tudtok ajánlani korpás hajra?

Figyelt kérdés
Egy hónapja kb nagyon korpás lett a hajam, és fogalmam sincs miért, és mitől... eddig nem volt jellemző! Ezért kérném a segítségeteket!:) Köszi
2011. jan. 26. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Tele vannak a reklámok ilyen samponokkal, egyébként meg csalános samponokat keress!
2011. jan. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Lehet, hogy megfázott a fejbőröd. Neutrogena T-gel, vagy bármi olyan sampon, amiben kevés a detergens (vagyis kevésbé habzik.)
2011. jan. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem vettél mostanában új sampont? nekem a niveától korpásodik a fejem. am a wu2 jó.
2011. jan. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat!:)

Nem vettem új sampont amúgy, évek óta a Fructis termékcsaládot használom! Ezért sejtem én is azt, hogy megfázhatott a fejbőröm, vagy nem tudom mi történt, mert eddig nem volt jellemző a korpa!:)

De kipróbálok most valami mást, mert idegesít...

2011. jan. 26. 23:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyél 100%os teafaolajat (pl. rossmann-ban) és a samponodba tegyél 2-3 cseppet. Ez nagyon tuti!
2011. jan. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban lehet kapni a kénes sampont 300 ft. [link]
2011. jan. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gondolom nem hordasz nagyon sapkát. :D Akkor ne csodálkozz. Majd elmúlik.

Amúgy én pont fordítva: wu2 borzalom, kiszárítja a bőrt, fáj, feszül, viszket, az egyetlen, ami bevált, a Nívea... szóval ebből is látszik, hogy ami az egyik embernek bejön, az a másiknak nem.

Ha pár hét alatt sem múlik el, akkor szerintem menj el vele bőrgyógyászhoz, mert hiába vannak tök jó és baromi drága samponok, nem mindegy, hogy gomba vagy allergia miatt hámlik-e a bőröd pl.

2011. jan. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja tényleg nem vagyok sapkás... muszáj lesz rászokni!:))Köszönöm!:)
2011. jan. 27. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!