Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek bevált az essence?

Kinek bevált az essence?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 19:54
 1/8 A kérdező kommentje:
tudom, hogy a kérdést hibásan írtam de későn vettem észre.:D
2010. nov. 13. 19:57
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bevált az antibakteriális hab állagú alapozójuk, a szempillaspiráljuk (narancssárga csomagolású), a szemhéjfilcük, és a szemhéjpúderük is.


Kedvelem az Essence termékeket.

2010. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy rúzs van az Essence-ből, és imádom! Tudja ugyanazt, mint a drágább drogériás termékek... és színben is sikerült olyat találnom, amilyet máshol még nem láttam, és tökéletesen passzol a bőrszínemhez :).
2010. nov. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is, ugyanúgy, mint az első válaszolónak: a hab állagú alapozó jött be nagyon.
2010. nov. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
télleg vannak jók de van pár elég ócska cucc is. de már nem is árulnak essence termékeket nem? :O én úgy tudtam már nem forgalmazzák.
2010. nov. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem a hab állagú alapozóm a Hypno Gloss szempillaspirálom van, és beváltak, sőt... sokszor megkérezik, hogy műszempillám van-e...
2010. nov. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy szájfényem, egy 6 az 1-ben körömreszelőm és még körömnyomdám is tőle. Nekem beváltak :)
2010. nov. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én imádom. Először kétségeim voltam az ára miatt, de mondom egy próbát megér. Azóta teljesen megszállott lettem, nem fogok én már más szempillaspirált vagy szemcerkát venni az tuti. Nekem ezek jobban bejöttek, mint a maybelline meg a l'oréal.
2011. máj. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!