Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a pattanásaimmal?

Mit csináljak a pattanásaimmal?

Figyelt kérdés

Rengeteg pattanásom van, és nagyon csúnya tőlük az arcom. Kozmetikushoz nem szívesen mennék meg nem is hinném hogy van rá pénzünk, szóval valami más praktika kéne.


Az egész arcbőröm csúnya tőlük, szóval először el akarom érni hogy eltűnjenek, aztán valamivel rendbe hozni az arcom.


Mivel csináljam, vagy hogyan? Van valami bevált módszer erre?


13/F.


2010. nov. 15. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Kamillateás gőzölés,borogatás. Mivel gyulladáscsökkentő hatása van,egy idő után helyrehozza az arcod. Vagy menj el bőrgyógyászhoz és kérj valami krémet. Egyébként a természetes dolgokkal egyáltalán nem fogsz ártani az arcbőrödnek,sőt.
2010. nov. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Élesztőt oldj fel kevés meleg tejben és maszk szerűen ken rá az arcodra majd egy bő 10-15 percig hagy rajta azért nagyon jó mert B vitamin szükséges pattanások ellen és az élesztő B vitamint állít elő!
2010. nov. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Aknesol -> patikában lehet kapni, nagyon hatásos kb 1000 ft

ja, meg amire mindenképp szükséged lesz: jó nagy adag türelem(sajnos tapasztalatból mondom -.-)

2010. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, még jöhetnek tippek.
2010. nov. 16. 19:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is csak az élesztőt tudom ajánlani.

Én úgy szoktam h egy nagyon kevés...de tényleg kevés tejet felmelegítek majd abban eloszlatom az élesztőt, aztán öntök hozzá még hideged vagy langyosat...kinek hogy tetszik jobban, majd azt felkenem és akkor kell lemosni, ha már érzed, h picit húzodik.


A másik pedig az avokadó.

Egy teljes avokadót megpucolsz vagy meghámozol és tejjel elkevered...egy héten egyszer elég és ez is nagyon sokt javít :)


Garnier.

Nekem ettől lett jobb az arcom. Igaz 1 hónapomba került de rengeteg pattanásom tűnt el. :9

2010. nov. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet furcsának fog tűnni, de kenj mézet az arcodra. :)

a méz flavonoid tartalmának köszönhetően bizonyítottan gyulladás gátló hatású, baktériumölő, fertőtlenítő, kitisztítja a mérgeket a bőrből, gógyítja a sebeket, hidratál és tele van vitaminokkal.

2010. nov. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én paradicsomkarikákat szoktam rá tenni, nekem bevált.
2010. nov. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!