Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Adnátok nekem tanácsot kozmeti...

Adnátok nekem tanácsot kozmetikus és fodrász ügyben? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Már többször is feltettem hasonló kérdést,de csak egy-ketten válaszoltak és nem jutottam semmire.Decemberben lesz a tablófotózásom és gondolkodtam már hogy elmegyek kozmetikushoz,de még soha nem voltam.Sokan kérnek ilyenkor pattanáskezelést és sminket is,de a tablókép retusálva lesz így nem fognak látszani a pattik.Ha a pattanáskezelést aznap délelőtt kérem és utána kisminkelnek nem lesz piros az arcom a kezelés miatt?Hallottam h a pattanáskezelést előtte pár nappal kell megcsinálni,de én akkor suliba leszek.Viszont ha pattis arcra sminkeltetem ki magam akkor az h fog kinézni?Egyátalán milyen fajta alapozót használ a kozmetikus?A fotós azt mondta h csak hab állagút szabad,mert a folyékonytól csúnya lesz a kép.Az jó ha két héttel előtte bejelentkezek?Szerintetek tud majd fogadni aznap délelőtt?És milyen hajat csináltassak?Félhosszú,barna hajam van és nézegettem már neten többféle frizurát is,de mind ilyen esküvői kontyok.

Az nem túlzás tablóra?Küldjetek lécci képeket,hogy vajon milyen haj állna jól nekem!!Köszi hogy elolvastátok!


2010. nov. 17. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Tablóképre olyan sminket csinálnak, ami naúr, ergó olyan, mintha ki se lennél festve, csak pénzkidobás az egész. Nálunk a többség fodrászoltatni sem volt, aki meg igen, az mű és természetellenes a képen, hiszen nem úgy nézett ki a 4év alatt. Hajadat mosd és szárítsd, ahogy szoktad, kozmetikushoz pedig valamelyik nap délután, vagy esetleg hétvégén is mehetsz előtte pár nappal-egy héttel.
2010. nov. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha a fotózás pénteken van, menj el előtte lévő szombaton, vagy keress olyan kozmetikust, aki elvállal délután is. De a fotózás előtt legalább 2 nappal kezeltesd az arcod.

Szerintem mindenféle konty és egyéb nyalánkság túlzás tablóképre. Legyen természetes a hajad, esetleg előtte lévő este vizesen csavard be, reggel ha kibontod szép hullámok lesznek a hajadban.

Nem kell túl reagálni az egészet. Sokkal szebb egy természetes kép, mint egy agyon maszkírozott, frizurázott kép.

2010. nov. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha problémás a bőröd, akkor fotózás előtt minimum egy héttel menj egy arctisztításra. Egy hét alatt megnyugszik, és nem lesz piros.


A kozmetikus profi termékekkel dolgozik, szép lesz a képen a folyékony alapozó is.


Haj: Nekünk a szalagavató napján volt a fotózás, mindenkinek kontyban volt a haja, tele minden csilivilivel. Én megbántam... Szóval én csak természetes hajjal szerepelnék a tablóképemen.

2010. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy elolvastátok.Igazából én csak nagyon szolid sminkre gondoltam.

Nem szeretnék természetellenesen kinézni,csak az a baj hogy nem vagyok egy fotogén alkat és eddig minden osztályképen bénán néztem ki.A tablókép meg örök életre megmarad,úgyhogy szeretnék most egy normális képet,ezért gondoltam,hogy elmegyek sminkeshez.Persze egyre többen mondják,hogy ne menjek,mert azt otthon is meg tudom csinálni magamnak,szóval még mindig nem tudom mi legyen.

Sokan a hajammal kapcsolatban meg azt javasolták,hogy ne menjek fodrászhoz,mert tablóképre nem szokás.Én nem is nagy kontyokra gondoltam,de a hétköznapokba mindig kibontva van a hajam és ez túl egyszerű.Szeretnék vmi szép,de természetes frizurát.Szerintetek milyen legyen a hajam??Lécci küldjön vki képeket!!!Ja és ha csak pattikezelésre megyek+szemöldökszedésre az kb.mennyibe fog kerülni???És ilyenkor mit mondjak a kozmetikusnak mire jöttem?Úgy értem a pattikezelést máshogy kell mondani-e vagy nem??

2010. nov. 18. 17:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel itt egyikünk sem kozemtikus és fodrász, menj el és kérdezd meg, ne tőlünk várj hasznos választ, mindegyik egyéni árakat szab.
2010. nov. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válszolónak:Nem sokat segítettél.Én csak annyit kérek,hogy küldjetek vmi szép,alkalmi frizurákat,vagy ha már volt tablófotózásotok nektek milyen hajatok volt.
2010. nov. 20. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!