Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Natúr joghurt a pattanásokra?...

Natúr joghurt a pattanásokra? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nagyon pattanános az arcom, meg sajnos a mitesszerek is ott vannak. Valamelyik nap hallottam, hogy sima natúr joghurtot fel kell vinni az arcra, de csak ennyit. Szóval én ezt kipróbálnám, de pár kérdésem lenne:

1, Mennyi joghurtot vigyek fel egyszerre?

2, Mennyi ideig hagyjam rajta az arcomon?

3, Hetente hányszor csináljam?


Illetve érdekelnének a saját tapasztalatok is. Ha ti kipróbáltátok, mennyi idő után volt látható eredménye? Nekem már igazán kellene valami jó módszer, mert nagyon rossz hogy ennyi pattanás van rajtam. Pedig sok mindent kipróbáltam már, de nem használtak...


Kössz, F14.


2010. nov. 18. 06:44
 1/5 anonim ***** válasza:

A joghurt nem ér semmit.Baktériumokkal állítják elő!

Ilcsi. com oldal és keresd a csipkebogyó habkrémet.

Menj el egy bioboltba és nézz szét. Ne vegyél bolti salyciles vackokat, mert jobban kiszárítják a bőröd és mégjobban pattanásos leszel.

NApi kétszeri arcmosási rutin, arcszappan, tonik és krém, reggel és este.Enélkül el se kezd.

2010. nov. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a geránium illóolajat próbáld ki! keress rá neten, jó nagyon pattanásokra! olvass utána hátha neked is beválik
2010. nov. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A joghurttól kicsit simább, puhább lesz a bőröd, de a pattanások és mitesszerek ellen semmit sem ér.

Egyébként inkább mézzel kend be a megtisztított arcod hetente egyszer, nagyon jó bőrápoló szer. Nem kell túl vastagon kenni, egy fél órát hagyd fent, de lehet többet is ha jól esik.


A pattanásokat és mitesszereket leginkább a kozmetikus tudná eltüntetni. Nyugodtan bejelentkezhetsz hozzá, járnak fiúk is.

Végső esetben bőrgyógyász, de azzal ráérsz később vagy ha nagyon súlyossá válik a helyzet. Esetedben ez normális, a kamaszkorral jár.


Nekem a leginkább a Garnier és a Neutrogena bőrradírja használt. (Dm, Rossmann, talán Tesco és hasonló helyeken is kapható)

Nem találtam normális képet, ilyesmi:

[link]


Az enyémre az van ráírva, hogy: Neutrogena visibly clear - blackhead eliminating daily scrub.

mitesszereltávolító bőrradír.


Van, amikor 3-4 napig minden reggel használom, máskor csak pár naponta. Én vizes arcbőrre felkenem, bedörzsölöm és fenthagyom kb. 5 percet, aztán kis dörzsölés de közben már mosom is le. De ha neked hámlik tőle az arcod akkor ne hagyd fent sokáig.


Nekem még ez vált be a legjobban. De persze ez sem csodaszer, én is eljárok kozmetikushoz időnként, ha nagyon muszáj.

2010. nov. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Utolsó: ezekkel a lemosókkal/krémekkel/tonikokkal meg egyebekkel az a baj, hogy van akinél beválik, van akinél nem. Én is már rengeteget kipróbáltam, és semmit sem használ. Most is használok arclemosót, ilyet:

[link] (jobbra a legszélső)


Használom használom, de nem igazán van eredménye. A kozmetikus meg igen csak drága itt a környéken, és ezt nem engedhetjük meg magunknak, ezért kellene valami olcsó de hatásos házi praktika. És megint csak nem akarok 5-6 ezreket kidobni olyan ,,csodaszerekre", amik semmit sem használnak...


Ha valami olyan tippet is tudsz adni, ami otthon is elkészíthető vagy nem kell sok drága összetevő hozzá, azt megköszönném. Már nagyon idegesít a sok pattanás és mitesszer, 2 éve próbálok megszabadulni tőlük, de sikertelenül...

2010. nov. 20. 10:32
 5/5 anonim válasza:

én azt gondolom bár ezzel nem sokat segítek, és én is igy vagyok, mármint a gondod alapján, h érdekes módon még nem találtak normális megoldást erre, amiért nem kell milliókat fizetni, meg nem tom mennyit pedig ez igen is nagy probléma főleg h sokan vannak ezzel a gonddal, és még sem foglalkozik ezzel senki sem, persze egy csomó más hülyeséggel igen.

én például azt sem tudom megérteni h szinte minden tudós csak azzal foglalkozik h régen ez hogy lehetett meg ez h történt, miközben a földet egyre jobban pusztítja az emberi társadalom, olyan filmeket csinálnak mint a 2012 világvége, és van sztem olyan ember legalább egy aki még el is hitte ezt az egészet

én csak azt mondom h minden féle kenceficéket gyártanak, amik sz*rtse érnek, nem h végre vmi normálisat is csinálnának.

a kozmetikust meg nem mindenki engedheti meg magának

a bőrgyógyász meg írt fel vmit, és már lejárt, szóval már elég sokat használtam

és mégsem használt semmit sem

úgyhogy nem tudom h mi az ami igazán hatásos, jó megoldás lenne

2010. nov. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!